Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

imam i gomilu stikli i platformi i kaubojke, moje su crne, kozne sa nitnama... :D

i sitkle su ubistvo za zglobove... :) realno, sve je na neki nacin nezdravo osim sportskih patika... :) samo ne znas sta je gore... :)

 

Ja imam te jedne cizme, stikla im je nekih 12 cm mislim, nije problem u visini stikle, navikla sam, ali to je toliko lose odradjen nagib da kao da idem u baletankama, a mnogo volim te cizme, ali uvek se mucim sa njima :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam te jedne cizme, stikla im je nekih 12 cm mislim, nije problem u visini stikle, navikla sam, ali to je toliko lose odradjen nagib da kao da idem u baletankama, a mnogo volim te cizme, ali uvek se mucim sa njima :(

 

 

joj... :( nikad ne znas kakav je pad dok ne nosis nekoliko sati. kupujes stikle na srecu, tako dodje... :)

dosta je visoka, neka! :D i treba! ja ne volim samo ona takke stiklice, ko igle, sve imam utisak - probosce asFalt! :)

al stikle su dobre za kicmu, onako 5-6cm, te su najzdravije! da ti izvije malo grudni kos u nazad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe zestoke su crvene kaubojke :D

 

Anyway meni su najudobnije skejterke, bas mi se odmore noge u njima. Doduse udobne su mi i starke (i plitke i duboke) mada su mi skejterke bolje zbog zglobova (sklona sam izvrtanju noge od malena XD), a udobne su mi i Shelly's Rangers, znam da dosta ljudi kaze da su smrt za noge, meni licno nisu neudobne ni nakon 2 dana pesacenja u njima (bez pauze za spavanje ;) ). Verovatno sam imala srece sa dobrim modelima, sta znam :D

Inace nakon hodanja nekih desetak ili vise kilometara po brdovitom terenu u plitkim starkama izasao mi je prvi zulj na malom prstu proslog vikenda :D Ali nisam ni primetila da je izasao dok se nisam izula i videla ga :) Neplanirano sam otisla da pesacim po brdu pa se zatekla u njima a ne u necem udobnijem za takvu rekreaciju :)

 

edit:

Ja by the way ne znam da hodam u stiklama i mislim da nikad necu ni nauciti :) Nisam ja za taj sport.

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Shelly's Rangers vec 5 godina i jos nisam potpuno navikla na njih, blago tebi kad ti ne smetaju. Meni su klasicne Dr. M. Air Wair najbolje. najudobnije su mi zbog djona i lakse su od ostalih cizama. Kupujem te na jesen ponovo i ne mogu da docekam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su ove bile super cim sam ih kupila. Jeste mi bilo cudno da hodam u krutim cizmama nakon nosenja patika 12 meseci godisnje :) ali nisu bile neudobne. Posle 4god nosenja su se prilagodile super nozi. Odrzavam ih tako da solidno izgledaju s obzirom na staz, ne planiram da ih menjam u skorije vreme :D

 

ja osetim svaki kamen na koji stanem,kad sam u starkama...

 

nema tu udobnosti...

 

al dobro,seosko sam dete,na kamen naviklo...

Pa tanak je djon, normalno je da osecas, osetim i ja kamicke, ali nisam toliko nezna da mi to smeta toliko da mi bude neugodno. :D Npr kad idem na brdo to mi bude i dodatno zanimljivo, da osecam teren po kome se pentram :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I moje su pohabane na istim mestima, na prevojima :D Samo su moje crne boje. Nemam digitalac da ih uslikam, smoricu decka da ih uslika telefonom kad dodje do mene jednom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema smisla da ih kupujesh ako nisi u stanju celu noc da igrash ili bar setas u njima.. Inace ces da zvrshish ko pola mojih drugarica - vracale se bose sa pola mature i krvavim nogama, a cipele sutnule u dno plakara vise nikad da ih ne pogledaju.... tugo jesenja,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...