Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Ja sam starke platila 3500 pre 2 godine, obicne bordo, bez fenserskh aplikacija. Mogu se naci starke da nisu original converse, pa ko ne pati da ima marku moze dobro da prodje. Bilo je u Metrou, ali moze cesto da se nadje i u najobicnijim prodavnicama, moja sestra ima svetlo plave no name i nosi ih vec 2 godine a kostale su 1500 din.

 

@bdonkey- Bas ti lose :).

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas ti lose :).

Ne mozes da zamislis koliko. :) Ogromni rafovi Converse All Star patika, merdevine, i trazi sta te zanima.

I pored toga, vise volim skejterke. Mada mi se i ove patofne svidjaju, danas sam video zanimljiv model. :wub:

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad su 3 i 700, 800. svi jebeni modeli. al dobro, sta se moze... :D sve za patofne :)

Kazem ja. :P Skroz su kul - glupo zvuci, ali ne mogu sebe da zamislim u tim patikama.

EDIT: Oduvek nosim skejterke, mozda zbog toga.

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam dosta obuće,možda čak i previše,al sta ću kad sam mentol. :wub: Zimi nosim plave Shelyjevke koje su u vazi raspadanja i Dr.Martensove od 20 kopči novopečene. Za toplo vreme imam 2 para starki,crvene i crne sa žutom lobanjom.Pre mesec dana sam uzela i skejterke http://www.facebook.com/photo.php?pid=3016...p;id=1065063951 . Nosim i crne Skechers cipelice . :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno nadjoh patike koje mi odgovaraju tj broj-ja nosim 47 :)

Isprva sam hteo da uzmem Nike ili Adidas ali nije bilo brojeva za modele koji mi se svidjaju pa sam overio jedne fine La Coste(al smo fensi :))koje su bile na popustu-5600din

 

250420095321.jpg

 

Iskreno-sjajne su,jednostavno izgledaju(ne volim nikakve budzevine)i udobne-ja sam prezadovoljan ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih polomila nogu u stiklama, antitalenat za stikle. :)

Imam kaubojke na manju petu i jedva sam se navikla na njih, a morala sam jer su predivne jarko crvene, kozne, steta da stoje zbog par neuspelih koraka. :)

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...