Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

 

 

joj ove gore levo, slayer... :wub: x 10000000000

 

joj, ja sam sad kupila ove! mnogo mi se svidja sto mogu uvek da ih nosim i bas uz sve, al sve su tako emo! jedva sam nasle ovakve... i to na snizenju za 1000din! :D :D http://img11.imageshack.us/img11/2948/dsc04698b.jpg

dsc04697a.jpgdsc04694l.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas se sve pravi na neku foru starki...a i ceo grad ih nosi...moda...

 

 

:da: u pravu si, najvisi ih nose emosi, sto je najcrnje. <_<

al stvarno su prakticne! mozes uz pantalone, suknjicu, sorc, farmerke, za svaki dan, do grada, uz fancy odecu, metalsku majcu, na plazu......... :D

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

najgora su mi gora one najdublje moguce starke...obuju ih,pa ih presaviju...koja je to fora...sto onda nisu kupili plitke ili normalno duboke...ja iskreno i ne znam sta su emosi...video sam par slika sto su ljudi kacili ovde i to je to...nisam nesto takve primetio u svojoj okolini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najgora su mi gora one najdublje moguce starke...obuju ih,pa ih presaviju...koja je to fora...sto onda nisu kupili plitke ili normalno duboke...ja iskreno i ne znam sta su emosi...video sam par slika sto su ljudi kacili ovde i to je to...nisam nesto takve primetio u svojoj okolini...

 

Imas srece :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa valjda imam srece...ali ja ih po ns-u nisam video...niti ih ovde neko pominje...za to "emos"sam prvi put cuo ovde...

 

inace,nisam video skecersice milion godina...to su bile prve patike koje su bile na tu neku skejtersku foru...kasnije su se nekako izgubile...a i pojavilo se milon nekih novih marki...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gde u bg imaju da se pazare starke?

 

 

najbolje da odes u piramidu, poljasnji hodnici. a imas i u bulevaru verovatno. ne znam, nisu vise toliko popularne, sad se prave neke varijante er max i skejterki, tako da ih nema bas puno, bar ja nisam vidjala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...