Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

najgora su mi gora one najdublje moguce starke...obuju ih,pa ih presaviju...koja je to fora...sto onda nisu kupili plitke ili normalno duboke...ja iskreno i ne znam sta su emosi...video sam par slika sto su ljudi kacili ovde i to je to...nisam nesto takve primetio u svojoj okolini...

 

Koje crno nema, danas sam videla neke emose. Jedna anoreksična i jedna debela, klinac sa šiškama preko jednog oka i debeli klinac.

 

Misi'm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno gledano,pitanje i jeste bio glupo...

 

gde ima u gajdobri da se kupi cist kokain....u tom rangu negde...nit su starke neka retkost,nit je beograd neka mala sredina...ima jedno milion odgovora...

 

pa ocegledno ja ne primecujem stvari koje me ne zanimaju...ja ih u ns nisam video...mislim na emose...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cemu sluze starke? :D Mislim em ti se usmrde noge (makar vecini) em ruzno stoje (narocito ako imas mrsave noge) em kad upece zvezda osecas toplotu asFalta punom snagom :) Da ne pricamo o anatomskoj podrsci... Jel to deo fazona (tipa metalci smeju da nose samo martinke i starke) ili stvarno mislite da su lepe? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cemu sluze starke? :D Mislim em ti se usmrde noge (makar vecini) em ruzno stoje (narocito ako imas mrsave noge) em kad upece zvezda osecas toplotu asFalta punom snagom :) Da ne pricamo o anatomskoj podrsci... Jel to deo fazona (tipa metalci smeju da nose samo martinke i starke) ili stvarno mislite da su lepe? :D

 

1. Starke su najlepše patike na svetu.

2. Laganije su od većine drugih patika i stoga se u njima noge manje znoje.

3. Ako imaš mršave noge, baš ti se slažu s njima.

4. Niko te ne tera da špartaš vrelim asfaltom non-stop, a i baš je fin taj osećaj.

5. Metalci bi trebalo da nose starke, pre nego martinke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam nekada mislila da su lepe, kupila jedne, nosila i onda me smorile. skejterke me nisu smorile i sumnjam da hoce, navikla sam i udobne su mi. :smile:

a ja ih neko vreme vec nisam videla, sad se krecem samo po sportskim radnjama... :pivopije:

 

5. Metalci bi trebalo da nose starke, pre nego martinke.

 

 

metalci i svi ostali treba da nose ono sto im se svidja a ne ono sto nose drugi. ovakvim komentarima ces na kraju opovrgnuti moju teoriju da si pametan.

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam nosio starke, niti cu u skorije vreme !! Visoka cena, mali kvalitet !!

 

 

Btw...sada se mogu naci super duboke patike na snizenju...prosle godine u ovo doba sam pazario ove na slici...fantastican kvalitet...prezivele sve i svasta do sada...samo povremeno obrisem prasinu i otiske drugih patika !! :D

 

MyAND1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

U parfimerijama.

 

talk about wasting time...

 

pitam onako za starkushe, jer mi je smor ici od radnje do radnje traziti br 47 :) a valjda na nekom finom mestu ima svega, pa reko mozda ima neka dobra dusa da mi odgovori :)

 

izvinjavam se drugrima(nekim) sto nisam dovoljno strucan da govorim na temi Obuca, grese ljudi, popravicu se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

talk about wasting time...

 

pitam onako za starkushe, jer mi je smor ici od radnje do radnje traziti br 47 :) a valjda na nekom finom mestu ima svega, pa reko mozda ima neka dobra dusa da mi odgovori :)

 

izvinjavam se drugrima(nekim) sto nisam dovoljno strucan da govorim na temi Obuca, grese ljudi, popravicu se :)

 

Brate, pomenuo sam ti podzemni prolaz na Terazijama, onaj što spaja Terazije i Knez Mihajlovu. Tu u radnji sam prošlog meseca kupio starke 48.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam neki ljubitelj patika,ali ako treba da ih nosim,onda biram starke.Imam tri para starki,od kojih su mi najskorashnjije od pre pet godina i izgledaju kao nove.Uglavnom ih nosim za fudbal,igralishte ili izlete u prirodu.Nijedne druge patike nikad ne bih obula,isto kao shto nikad ne bih obukla trenerku.Jednostavno nisam za sporty look.Ustvari,ja mrzim sporty look.A to shto nosim starke nema nikakve veze sa mojim muzichkim ukusom.Moj muz je metalac,pa mrzi starke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Starke su najlepše patike na svetu.

2. Laganije su od većine drugih patika i stoga se u njima noge manje znoje.

3. Ako imaš mršave noge, baš ti se slažu s njima.

4. Niko te ne tera da špartaš vrelim asfaltom non-stop, a i baš je fin taj osećaj.

5. Metalci bi trebalo da nose starke, pre nego martinke.

 

1. Нисам баш сигуран.

2. Лаганије јесу, што не значи и да се папци мање зноје.

3. У том случај би се Паји Патку најбоље слагале.

4. Јебеш осећај када осећаш буквално свако каменче како ти боцка стопало.

5. Металци нису обавезни ништа да носе. Могу LaCoste, Air Max, дубоке Converse...а могу и еспадриле...па и опанке.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su starke zaista lepe.. avaj, nemamo svi isti prefinjeni ukus kao Double Fire...

 

Pritom, kožne starke su mi udobne, ali platnene nisu, i jako sam tužna zbog toga.

Mislim, bile su ranije, oni stari stari modeli, ali od kad su postale moderne... baš bzvz. A obradovala sam se i kupila kojekakve i nisam ih ni nosila. Samo kožne.

 

Čini mi se i da su suziil kalup kod prstiju. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cemu sluze starke? :D Mislim em ti se usmrde noge (makar vecini) em ruzno stoje (narocito ako imas mrsave noge) em kad upece zvezda osecas toplotu asFalta punom snagom :) Da ne pricamo o anatomskoj podrsci... Jel to deo fazona (tipa metalci smeju da nose samo martinke i starke) ili stvarno mislite da su lepe? :D

Ruzne su nam, ali necemo to da kazemo jer onda nismo tru. Naravno da metalci smeju da nose samo starke i martine :):):)

Svako nosi ono sto mu se svidja, mislim uglavnom je tako :D

Uh kakvu sam samo mudrost iznela sad! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

4. Јебеш осећај када осећаш буквално свако каменче како ти боцка стопало.

 

Nemoj da hodaš po kamenju. Za planinarenje postoji posebna vrsta obuće.

 

Sto moras da me podjebavas kad mene stvarno zanima da li ljudi misle da su lepe ili ih nose iz nekih sasvim drugih razloga :P

 

Jednostavno, starke su sastavni deo potkulturne grupe kojoj pripadam i lepše se osećam u njima. I sebi samom lepše izgledam, pošto sam odavno digao ruke od toga da lepo izgledam drugima. Iz istog razloga se oblačim u crno. Ne smeta mi vrućina leti, bitno je da sam obučen u svom fazonu, jer meni je tako najlepše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ga znam,meni licno su starke prilicno cool obuca pogotovu one poluduboke

Lagane,imaju one dve rupice za ventilaciju i fino platno pa su dosta prijatnije za nogu nego klasicne patike,pogotovu kada je toplije vreme i kada u istim krene noga da pari od onog sintetickog sundjera :)

Prava obuca za lepo vreme-citaj kraj proleca,leto i pocetak jeseni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako nosi ono sto mu se svidja, mislim uglavnom je tako :D

pa ako imas (ne ti konkretno) manje od 18 velike su sanse da nosis ono sto mislis da je kul :) recimo kod mene u gimnaziji znaci pre jedno 6 god je bio fazon da su svi metalci/rokeri odjednom kupili Shelly's i kao bio si troo sto te bole noge i hodas bangavo 2 nedelje :) maltene su postojale support grupe u kojima svi kukaju kako ih bole noge ali 'razglavice se to za par nedelja, samo treba jace da stegnes' :lol:

od kako su mi jednog leta one rupe za pertle ostavile trajno rdju pod kozhom i usput iskasapile jer sam imala prekratke carape ne nosim ih ni ponekad. Mislim slatko je to kad se preraste :D

 

Necu da kazem da su glupi oni koji nose starke i martinke, gotivila sam i ja to pa sam posle otkrila da postoji obuca koja je jos vise 'u mom fazonu' nego ono cega ima kod nas, al svakako je glupo nositi to samo jer si 'metalac'. Ok je reci 'ja sam marksista pa smatram da bla bla' ali reci 'ja sam metalac pa mislim da smem da nosim samo cizme i starke' je... Nije cak ni profesija pa da kazes 'radim svaki dan 8 sati kao metalac, dobijam pare za to pa je to veliki deo mene' niti govori ista o tvojoj licnosti, 'metalci' nemaju univerzalno misljenje o zivotnim pitanjima. Tako da svakako ne treba da bude default 'slusam metal -> nosim takvu obucu'. Da znate samo koliko ima ljudi koji slusaju metal a uz to dens devedesetih, elektro, tehno, ethereal i gothic, ihaaaj pa kako bi se onda oni oblacili da muzika treba da ima veze s odecom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...