Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Je l' znate mozda gde se mogu kupovati patike online?Pretrazih ceo ovaj patuljak-grad,nigde nista vece od 46.

 

Није Суботица у Африци па да неко сме да убије седам крокодила и истопи све камионске гуме у покрајини да би ти имао шта да обујеш.

  • Upvote 13
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није Суботица у Африци па да неко сме да убије седам крокодила и истопи све камионске гуме у покрајини да би ти имао шта да обујеш.

 

:haha::haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dior11g.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nisam odolela ovim Dior sandalicama sa nitnicama ( iako su šminka)... :cool:

 

 

Uuuu, briga te bas da li je sminka ili ne, ne moraju metalke da nose (samo) patike ili martinke- stoje ti full. :wub:

 

 

 

Kupicu ovo, ako se ne predomislim:

 

http://www.wholesale-jordanshoes.com/upimages/Puma%20Shoes/Men%20Puma%20Shoes/Men%20Puma%20Shoes%20207.jpg

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nightsblood

Koliko si platila te? Znam da grubin dosta dere, imamo njihov program u firmi, ali nisam taj model videla.

Platila sam 4500, apoteka u kojoj sam narucila trenutno daje neke popuste, inace je oko 5000. Npr. u Grubinovoj radnji u NS su 5200. Imas na sajtu sve modele, a ako negde naidjes na katalog mozes videti koje boje nude. Ove kao moje imaju u vise boja, i braon su jako lepe.

 

Sajt

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anatomska obuca ftw, za nekoga ko je na poslu 8 sati na nogama ovo je odlican izbor. :D

Grubin. Stigle danas, jako su udobne.

 

IMG20110621_001.jpg

 

i ja sam kupila ove, samo sa sivim kaisevima. :pivopije:

 

imam i papuce njihove od pre sto godina i ne razdvajam se od njih. nesto najudobnije ikada. jake su im cene, al' nije da se ne isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...