Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

41, ako meris po starkama, ali ovi zenski kalupi danas... :no:

 

Да си ти мени жива и здрава. :haha: Носим 40-41 и са налажењем броја нисам имала проблем од како ми је стопало престало са растом. Само је била фрка негде од трећег до петог основне, кад сам имала стопало 39 (:haha:), а мрзела да носим патике. Жарко сам желела ципелице, а са тим бројем сам могла само да нађем неку обућу за жене. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Picture-29.png

 

jako zelim ove cizmice :(

bile su prosle sezone u zari, ali mislim da ih sad nema, ooouuu :( bar ih na sajtu ne spominju :/

Imala si u Office-u nisu iste ali razlikuju se malo. Ja ih probala i udobne su, ali ne bih rekla da su prakticne za zimu... vise su za poziranje jer lepo stoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лакше ходам у штиклама, него у равном. Кад сам у равној обући, пречесто успем да изврнем ногу - једном сам се просула на сред улице у БАЛЕТАНКАМА. Дан-данас ми није јасно како сам то успела.

 

Мени су штикле поправиле и ход и држање. Још као мала сам имала неки трип да стопала држим у оном пет-до-један положају и тако сам и ходала, само траснслирајући стопала, па сам изгледала к'о Паја Патак. :haha: И леђа сам при ходу исправљала само кад ме неко опомене, иначе сам била као кифла. На штиклама тако не можеш да ходаш све и да хоћеш и - проблем решен. :da:

 

@SugarOverdose

 

Ја сам јуче видела врло сличне у Ушћу. Сад да ме убијеш, не могу да се сетим у којим радњама, али знам да сам видела такве на два-три места. Једне су чак биле постављене крзном, баш онако фине и топле.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti treba da se drzish dechaka, a ne mushkaraca. Krecesh u shkolu sutra, sram da te bude.

 

:haha::haha::haha:

 

I onaj prsluk od kese za smece. :bigblue:

 

Пффффффффффффффффффффф, то је најлепши прслук у граду. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...