Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Ma jebeš njih, ionako nemaju veze sa životom. Ko zna jesu li i pravi zastupnici oni. Prije 2 godine drug je kupio u BG-u Toshiba laptop kod "glavnog zastupnika", da bi poslije godinu dana odnio laptop na servis u london da bi mu oni rekli da ne postoji ovlašćeni prodavac u srbiji.

 

Kad smo kod radnika, bili ja i drug da gledamo patike da on kupi, i radnik počinje priču za patike "Matoriiiiiii ta patika je keva, ja imam jedne takve i kad izađem u grad svi me gledaju ko da sam u GTA". Normalno prsnemo mu od smijeha, ovaj drug mu kaže "brate kakvu priču imaš, ti si kralj", i naravno odemo a ovaj se postidi i ode. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje čizme/cipele koje imam za zimu su neke koja je moja keva dobila za potrebe gradilišta. Mnogo su ružne, no nikad mi nije bilo hladno kad sam ih nosila.

A imam još i neke kožne čizme, lepo izgledaju al su go kurac kad padne sneg pa počnem da se klizam dok su mi čarape natopljene bljuzgavicom. Radnička obuća do smrti :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne mora da bude tako, moje sam sve kupila jer su lepe & ne propuštaju, u gl su i tople mada se zimi krećem ugl kolima okolo.

 

Jedne su mi zajeb od prošle godine, skinula se boja kad su se skvasile :angry: a i platila sam ih fino, tako 10-tak K. Druge sam kupila zarad nekih svadbi tako da i nisu za svakodnevno nošenje, osim tih sve su funkcionalne.

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...