Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Nemam pojma. Odrekoh se stikli, definitivno. Ne moze se u tome sabiti 10 km dnevno sanse nema.

pazi sad okvirni proracun

uz gps merenje setnji po gradu i te fore:

ako nosim starke kad je lepo vreme, to je nekih 7 meseci godisnje

i u tom periodu dnevno predjem u proseku 6km (mada, eto sad u petak bilo citavih 16 :haha:)

to je recimo 1260km po sezoni

a starke traju do 3 sezone

tj u ovom slucaju raspadnu se posle 3780km, zaokruzimo na 3800km.

 

Not bad.

 

Dok skejterske patike meni traju jedva godinu i po.

A Martinke 10 godina. Bez zajebavanja.

 

Dakle, jel ima neki mutant izmedju starki i martinki koji moze da se nosi kada je lepo vreme napolju? :haha:

 

pokušaj sa kožnim starkama. imam ja jedne, našla ih na nekoj rasprodaji za male pare. prezadovoljna sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako nesto...izgledale su mi izdrzljivo...ono,sta znam,sve ok,mozda malo djon tanji nego sto bi trebalo...tamo ge se najcesce savijaju,u tim delovima se raspale...ili je konvers napravio sranje ili sam naisao na neki skupi laznjak...sto je najgore,kupio sam patike u planeta sportu,posle mi drugar rekao da oni valjaju losu fals robu...nisam mu verovao dok mi se patike nizu dezintegrisale prakticno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock: Jesi li obuvala nekad one 'fensi' lagane martinke? Razlikuju se od ne-fensi po kozi (mnogo tanja i meksa) i djonu (fleksibilniji je). Recimo Bata ima par modela (na srpskom sajtu, ne znam za radnje). Probala sam nesto takvo i bilo je neuporedivo lakse za hodanje.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo Solomonki, navratih do Gore na NBG i imaju mnoogo lepe solomonke na sniženju, nešto ispod 10K. Skroz crne... samo muški model je a i nisam pitala za brojeve..Nije neka informacija, ali imaju telefon... ;)

 

Bila, videla.. Ali ono su plitke patike, pa mi baš ne odgovara. Ja bih one dublje cipele.

Ali sam videla super jaknu i sto nekih džidža-bidža :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock: Jesi li obuvala nekad one 'fensi' lagane martinke? Razlikuju se od ne-fensi po kozi (mnogo tanja i meksa) i djonu (fleksibilniji je). Recimo Bata ima par modela (na srpskom sajtu, ne znam za radnje). Probala sam nesto takvo i bilo je neuporedivo lakse za hodanje.

Nisam. Nisam ni znala da tako nesto ima. Znam da su nekad bile one "Billa" kao martinke. Hvala :)

Pitanje je koliko su trajne. Mada ako mi se dopadnu svejedno cu ih kupiti :D

 

... mozda treba da probam ove "obicnije" martinke koje nemaju metalni bruks? I one su lakse, a i dalje su martinke. Razmatram... Bele mozda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo Solomonki, navratih do Gore na NBG i imaju mnoogo lepe solomonke na sniženju, nešto ispod 10K. Skroz crne... samo muški model je a i nisam pitala za brojeve..

Nije neka informacija, ali imaju telefon... ;)

 

da li sam mamuran ili sator za dva coveka kosta 350 jevreja...jebote lebac razeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila, videla.. Ali ono su plitke patike, pa mi baš ne odgovara. Ja bih one dublje cipele.

Ali sam videla super jaknu i sto nekih džidža-bidža :D

 

Sad videh i ovo.. ma Gora je stvarno za metro-hajere ako mene pitaš, za nas smrtnike ima jeftinijih dzidza bidza ;)

 

A nisam znala da tražiš cipele :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...