Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Pa dobro, nije ti ogromno stopalo :)

Pazi, kod svakog proizvodjaca 40 je drugacija duzina... Npr, ja nosim nike 48, reebok 46-47, a shelly's rangers su mi 45 taman xD

Najbolje gledati duzinu u cantimetrima :) Meni je 30-31cm prava mera i kod svakog proizvodjaca ista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobio sam licnu marku papuca...za sobu edisn...veliko slovo T na njima,a jos i neki lik koji suta loptu...ustvari,lici na loptu...prvo sam mislio da je maslacak,al mi bilo nelogicno da lose iscrtani lik suta maslacak,a malo podseca i na tocak...kupila mi bakuta na pijaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada za zimu, vidim da su dominantne muske cipele, popularne "kanadjanke" nema koja firma ih ne pravi.

Pocev od Timberland-a, Cat-a, Ecco-a, evo videh i Nike je napravio neke modele (cene od 10-12 000 din).Cenim da ce se ovaj Nike-ov model nositi dosta jer za 100e (negde sam video i akciju za 80e) najpristupacniji/

 

Mislim da cu ipak se drzati sigurice ili Timeberland ili Ecco, e sad jbg sto cu morati da puknem nekih 150e za cipele to je bolna tacka al sto se mora nije tesko :).

 

Naravno ne treba zaboraviti ni Paccioti koji ima neke zaista odlicne modele ,al to je samo za one one sa dubljim dzepom (400-500e za cipele).

 

Ako ste videli negde neki dobar izbor zimskih cipela, molim podelite info.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam pre neko veče, na svim deklaracijama piše "obuća za suvo vreme", osim na nekoliko onih tipa Goretex itd.

 

Potpuno si u pravu, evo sad sam pazario u Timeberlandu cipele 18500 cena, isto pise za suvo vreme, ali tu je i veliki pecat WATERPROOF. Ovo mu dodje neka kontradikcija al sta sad:)

 

Ne mogu sad tacno da nadjem al je cipela slicna ovom modelu:

 

http://shop.timberland.com/product/index.jsp?productId=10832050&prodFindSrc=paramNav

 

Dakle sve isto samo sto je djon tamniji, a ovaj kozni deo iznad zgloba nije taman vec krpani. To je "brosirana ili polirana koza" ne secam se sta mi je rekao momak sto radi tamo.

U svakom slucaju super su zaista, i teske hehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam znači li ti da su 8 hiljada.. U BN Boss Outletu na Batajničkom drumu (bi trebalo da) je sredom 10% popusta, pa ima dosta modela kožnih čizama koje sa popustom dođu, je l' te, 80e. Doduše, modeli su mahom klasični (ne bapski), nisam sigurna da li se zalomila i poneka fenserica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...