Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

apdejt - krenule da se raspadaju posle tri meseca korišćenja, posle samo dva planinarenja... kad dobijem pare nazad verovatno se vraćam na provereno, alpina i planika... nikaki mekinliji, mereli, solomoni i ostali precenjeni pozeri...

 

E do qrca.. Iste sam uzela bratu prošle zime, baš ću da vidim kako se kod njega ponašaju. Za sad se ne žali.

 

Oh, btw, ako se neko seća ili ako nekog ne mrzi da lista poruke od oktobra, može da vidi neki sivi model Woolf-a koji sam kupila u Loznici za cca 35e. Raspale su se obe na đonu odozdo posle samo dva meseca (jedna pukla i na pregibu odozgo, sa strane). Sad imamo Alpinu, siva kožna za pet iljada na sniženju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

apdejt - krenule da se raspadaju posle tri meseca korišćenja, posle samo dva planinarenja... kad dobijem pare nazad verovatno se vraćam na provereno, alpina i planika... nikaki mekinliji, mereli, solomoni i ostali precenjeni pozeri...

 

Jesu to one sto kostaju boga oca?Pre 3 godine sam gledao neke slicne bile skoro 20k.

ja ove magnumke

51LpjE0-FgL._AA280_.jpg

 

furam vec trecu sezonu,jedino se postava izdrala iznutra iznad pete(to mi na svakoj obuci prvo strada),Himalaje dvaput s njima mozes opusteno da predjes,bez bojazni da ce se nesto raspasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E do qrca.. Iste sam uzela bratu prošle zime, baš ću da vidim kako se kod njega ponašaju. Za sad se ne žali.

Ako ih gazi već godinu dana biće da su ok, meni je izgleda neki felerični par zapao, krenule su posle mesec dana šetnje po gradu da propadaju... ja i cura uzeli istog dana isti model, njene kao nove moje raspadnute.

 

Jesu to one sto kostaju boga oca?Pre 3 godine sam gledao neke slicne bile skoro 20k.

ma ne, ~9k, nije strašno ali za te pare bi trebalo da izdrže više od par meseci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, mislim da si u pravu, da čo'ek naleti na loš par, iskustava koliko nećeš.

 

Ja furam Solomonke, kunem se u njih. Dino fura najke kune se u njih, meni najke sranje (planinarske). On fura Alpina cipele godinama, moja stara imala jedne nikako se nisu pokazale. Treba imati sreće.

 

Meni McKinley bile super, u suštini, samo što su teške pa ne mogu pešačiti u njima al to je zbog sjebanih kolenca, cipele rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта бре баканџасто, одличне су.

 

Норт Фејс има одличне ствари, али су прескупе. Нпр, прслук који ми се свидео кошта 9000 динара, а Конверс сам платио 3100.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...