Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Da u pravu si. I ja imam jedne kozne, imaju ulozak unutra za razliku od ovih obicnih...zato i nisu za bilo kakvu duzu setnju, otpadaju stopala.

 

aj to nego nisu ni za sedenje. Mis'im kolko puta sam se zajebala kao sad neću hodati pa ću obuti starke... dobim žuljeve ludlo

Gde ste bili šta ste radili... jebo nas saturn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god da su ružne, dizelaške i preskupe, veoma su udobne, što jest, jest.

 

Ја носим модел који, по речима неких девојака које мрзе Ер Макс, не личи на остале моделе, а нашао сам их за само 7000. Аутлет мајка.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh juče Salomonke u Beosportu:

 

zapato-salomon-exit-peak-autobahn-black-aluminium-p-9480-1.jpg

 

Mislio sam da nikad neću naći 'tike koje su koliko-toliko po mom ukusu ali eto... Iako ih nosim tek jedan dan mogu reći da su veoma udobne. Pravljene su za off-road varijante ali opušteno mogu da se nose i u grad. E da, u stvarnosti izgledaju malo tamnije nego na slici.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh juče Salomonke u Beosportu:

 

zapato-salomon-exit-peak-autobahn-black-aluminium-p-9480-1.jpg

 

Mislio sam da nikad neću naći 'tike koje su koliko-toliko po mom ukusu ali eto... Iako ih nosim tek jedan dan mogu reći da su veoma udobne. Pravljene su za off-road varijante ali opušteno mogu da se nose i u grad. E da, u stvarnosti izgledaju malo tamnije nego na slici.

 

Lepeee

 

Kolko para?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hellenoranotos, sviđa mi tvoj filing za stajling. ;)

 

Mačka naopačka, 7.000 din. Imaju stvarno lep izbor ali ja sam odlepio kad sam došao kući i pogledao na netu kompletan izbor Salomon patika na njihovom sajtu. Pa ono nije normalno kakve sve modele imaju. Prvi put u životu sam zapravo poželeo da imam više od jednog para patika u kući. :haha:

 

http://www.salomon.com/rs/segment/trail-running-footwear.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hellenoranotos, sviđa mi tvoj filing za stajling. ;)

 

Mačka naopačka, 7.000 din. Imaju stvarno lep izbor ali ja sam odlepio kad sam došao kući i pogledao na netu kompletan izbor Salomon patika na njihovom sajtu. Pa ono nije normalno kakve sve modele imaju. Prvi put u životu sam zapravo poželeo da imam više od jednog para patika u kući. :haha:

 

http://www.salomon.com/rs/segment/trail-running-footwear.html

 

Ma i ja bik al malo su skuplji... al jednu stvar želim, svaki put kad se motam nešto po šumi leti proklinjem sebe što se ne isprsim, one patika-sandale njihove... auuu...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ja bik al malo su skuplji...

Slažem se ali što se mene tiče, pošto obuću kupujem u proseku jednom u tri godine, ova investicija mi nije toliko teško pala koliko je mogla. Ali rekao bih da vrede svaki dinar koji dadoh za njih.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam jedne od tih solomonovih za planinsko trčanje sa kontagrip đonom, nisam oduševljen... đon dosta tvrd (kao i cele patike ali to je ok ako se ne nose mnogo po asfaltu), klizav, valjda će barem da potraju... dobio sam ih gratis tako da vrede svaku paru... kad sve saberem odlično sam prošao - kupio sa curom po par mekinlijevih čizama i treći artikal (solomonke) dobio besplatno, čizme mi se raspale posle tri meseca, reklamirao ih, odobrili mi reklamaciju, naredne nedelje idem da mi vrate pare... podvučem crtu - imao sam čizme kad je bilo hladno sad mi više i ne trebaju, dobio sam patike na poklon i sve pare natrag...

 

 

 

139344_mem.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пошто у наслову теме стоји "здравље", питам овде. Како да лечим атлетско стопало? Ништа нисам предузимао, надао сам се да ће само да оде, али џаба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...