Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Doduše, modeli su mahom klasični (ne bapski), nisam sigurna da li se zalomila i poneka fenserica.

Ima i toga. ;)

 

sto,sta fali,idealne za pecanje...

U takvima sam se sankao na selu kad sam bio klinja. Debele čarape, uvučem pantalone i četiri sata na snegu sa suvim nogama. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je koj kurac goroteks?Svi sada trabunjaju o njemu a mene mrzi da guglam.Kao goroteks leci sidu,ne propusta vodu,otporan na vatru i ostalo?Ima li neko nekakvih iskustva sa obucom od tog goronejateksa?

 

za gorotex - Gornji deo cipele može biti koža, ali idealna bi bila kombinacija veštačkog materijala sa oznakom "GORE-TEX" ili "SIPMATEX", koji je nepropusan za kišu i rosu, ali istovremeno omogućava veliki stepen "disanja" kože stopala. Pored ove važne karakteristike ovi materijali se i brže suše. Od ovog i sličnih materijala pravi se i ostala oprema (jakne, kabanice, vreće, šatori, veš …). vise ovde-http://planinarenje.wikidot.com/planinarske-cipele

 

moja cipela ima sipmatex,i sve navedeno ispunjava,prosle nedelje sam bio na terenskoj na Gocu i Debelom Lugu,presao sam svakakve vrste terena i nagiba ,i noge su mi uvek bile odmorne suve i sveze.

imam ove http://www.grisport.co.uk/walking-boots/edge-gri-sports.html ,uzeo u januaru za 10k

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da::da:

 

Prve su odlicne. Ja uzasno patim za takvima, ali trenutno mi se stvarno ne daje 9-10 hiljada na nesto sto i nije cipela za zimu.

 

Ako misliš na ove, obidji New Yorker imaju na tu foru a jeftinoće... bar je bilo, ja imam zelene od platna, bile su valjda ispod 3000. Propuštaju vodu, ali su super udobne za suvo vreme divota...

 

83a642f5713da1f52b1d949b77b40dfb.jpg?1319578535

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

To sto pisu na deklaracijama da je za suvo vreme, sluzi im da se unapred odbrane od potencijalnih reklamacija na to da je obuca eventualno propustila vodu...

ma jebo ti to, kome treba obuca za jesen i zimu za suvo vreme?? mozda u kaliforniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...