Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Moje martinke upravo ulaze u svoju 11 godinu i i dalje se nisu raspale. A imam jos jedan par sto ih pazarih pre 7 gogdina ko rezervu, tako daa jedino mogu da mi dosade. Mada ne verujem. Nego jel zna neko gde mogu da kupim pertle za martinke od 10 kopci a da nisu crne (pozeljno svetlo plave, zlatne, sarene..)? Samo neke kratke nalazim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam obicno trazila kod onog njegovog ortaka u Sremskoj, potpuno sam zaboravila da postoji i taj na Slaviji :D 'fala

Inace "pravila" sam pertle od upletenih tankih satenskih traka, pokazalo se odlicno, al pertle su ipak pertle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje martinke upravo ulaze u svoju 11 godinu i i dalje se nisu raspale. A imam jos jedan par sto ih pazarih pre 7 gogdina ko rezervu, tako daa jedino mogu da mi dosade. Mada ne verujem. Nego jel zna neko gde mogu da kupim pertle za martinke od 10 kopci a da nisu crne (pozeljno svetlo plave, zlatne, sarene..)? Samo neke kratke nalazim :(

 

na futi...udjes na onaj ulaz u jevrejskoj,gde je sladoledzija(ovo zvuci ko zona umraka,jevrej i siptar :haha: )pa ces videti tu okolo naokolo nekog ko valja pertle...ima ih raznih...pertli...mos i u urbanu kupiti,al ih tamo verovatno cene ko da su od platine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...