Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

)@jelčica, jesi li sigurna da želiš cipele koje su ti velike? I 13 tisuća - bato, nema neko sniženje, si pogledala možda Rodić na nbg, ili autlete kod Arene??

 

U kojoj radnji u Rodiću ih ima? Isto Inter? Nisam gledala nigde sem u Interu u Merkatoru.

Htela bih broj veće da mogu da imam sloj vazduha oko noge da me greje ili da mogu da obujem još jedne čarape. E sad, moja zamisao oko takve obuće je da mi služi kad krenem da se akam po planini po snegu (10-ak km) ali i kad je u gradu snežno ludilo da mogu da ih obujem kad pođem na pos'o zbog da se ne bih pre'ladila dok 15 min stojim i čekam bus (jbg, osetljiva bešika). What thinkest thou?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jok, samo su bile jeftine... i morala sam da imam najruznije duboke patike u kraju :rockdevil:

tako i kuruz...samo on voli da ima najruznije na stadionu...

imam utisak da birate patike sa povezom preko ociju...

 

Добре су, али боја... :ph34r:

ju...tebe zaboravih kada pominjemo,da budem politicki korektan,kada pominjemo manje atraktivne patike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само дубоко :rockdevil:

 

Ovo sto je ovde roze je na mojim pink, a crno je plavo xDDD

ZNAS KOL'KO SU RUZNE QQ XD

 

Постоји разлика између розе и пинк?!

 

Трне, ево да те још мало одушевим. Tроумим се између ових:

 

113442.jpg

 

Још једних Конверсових и једних Пуминих (не могу да нађем слике).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, и не баш тако. Више су налик овима:

 

puma-60th-anniversary-unlimited-hi-2.jpg

 

Само што ово зелено није зелено, него је црно.

 

brate,kako ce to samo lepo da ti stoji uz helanke...ima da budes najsmeker na konjarniku i banovom brdu...

 

Ја сам са НБГ-а :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja otisla u krajnost danas xD

 

pastry-shoe-glam-pie-hitop-espresso.jpg

 

samo su boje maaaalko drugacije xDD

bas su ruzne XD

 

Au, jebote kolko su uzasne. Ne znam sta je vise ruznije ova crna koja se presijava, princez roza boja, ovaj neki patern sivih pikova na belom ili zlatni znak. Ko da si birala najgoru mogucu patiku ikada. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kojoj radnji u Rodiću ih ima? Isto Inter? Nisam gledala nigde sem u Interu u Merkatoru.

Htela bih broj veće da mogu da imam sloj vazduha oko noge da me greje ili da mogu da obujem još jedne čarape. E sad, moja zamisao oko takve obuće je da mi služi kad krenem da se akam po planini po snegu (10-ak km) ali i kad je u gradu snežno ludilo da mogu da ih obujem kad pođem na pos'o zbog da se ne bih pre'ladila dok 15 min stojim i čekam bus (jbg, osetljiva bešika). What thinkest thou?

 

Iskreno, ako mene pitaš, uzmi obuću adekvatnog broja i ako ideš 10tak km zašto bi se nažuljala ako ne moraš?? Ja sam stava da sva oprema za bilo koji sport treba da bude odgovarajuća, u granicama razuma i novčanika.

A gde ih ima sada stvarno ne znam, kažem ti u rodiću sam uzela moje pre neku godinu na sniženju, da u inter sportu ali nemaju iste stvari kao u Merkatoru. Vredi pokušati u autletima kod Arene i takodje Viline Vode kad su sve sportske stvari u pitanju... srećno! :pivopije:

 

Za ekstremne, vredi otići i na Bubanj Potok al jako rano ujutru (i ko nema problem sa možda malo nošenom obućom/odećom), šta sam sve vidjala da ljudi tamo nalaze, svaka im čas'

 

 

E taj zlatni znak nema, i rekoh, nisu te boje, CITAJ -.-

Al' da, potrudila sam se da bude odvratno :D

 

E vala jesu ružne da se smrzneš :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, al' pazite, bilo je mnogo nategnuto, prvo je ortakinja uzela ove

FirstRoundLSparkleWmns_Orchid_Wht_SpaBlue1-31.jpg

za nekih 11 i po soma, pa joj je ortak rekao da moze to i ruznije za manje pare, pa je kupio

Nike-Dunks-High-Tops-White-Orange-Blue-Yellow-Black-Red.jpg

a drugi ortak je ponovio njegovu recenicu i zavrsio sa

Adidas-Top-Ten-Hi-NBA+White-Red-01-500x351.jpg

 

Morala sam mnogo da se potrudim da pobedim.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, al' pazite, bilo je mnogo nategnuto, prvo je ortakinja uzela ove

http://www.vagant.net/blog/wp-content/uploads/2009/08/FirstRoundLSparkleWmns_Orchid_Wht_SpaBlue1-31.jpg

za nekih 11 i po soma, pa joj je ortak rekao da moze to i ruznije za manje pare, pa je kupio

http://www.high-top-nikes.com/images/women-dunks/Nike-Dunks-High-Tops-White-Orange-Blue-Yellow-Black-Red.jpg

a drugi ortak je ponovio njegovu recenicu i zavrsio sa

http://cultureshoq.com/wp-content/uploads/2010/01/Adidas-Top-Ten-Hi-NBA+White-Red-01-500x351.jpg

Morala sam mnogo da se potrudim da pobedim.

 

Pa ovako ove prve su shvatam totalno okej za neku fensi devojku, jesu one meni ruzne, ali shvatam da populaciji koja bi kupila te patike bile odlicne. Dok su tvoje jednostavno kako god okrenes ruzne. A ove dve druge, pa druga patika nije nesto sto bi ja kupio, ali ono nisu tolko strasne, a ove trece su totalno old-school shvatam da bi se Jaroslavu dosta dopale.

 

Nekako to takmicenje ko ce da kupi najruznije patike od svojih para, mi totalno nema logike. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razliku od onih koje je kacio, ove i lice na nesto.

 

Исти модел као моје, Ер Макс кец, само што су боје и материјал другачији.

 

Трне, рођаче, ти носиш старке. Одакле ти идеја да можеш икоме да причаш о укусу?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...