Jump to content

Okup: 01.11 * Plato * Okupljanje Povodom Istorije


Zen

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jel se zna u koju cemo kafanu da idemo?

E... ja nisam iz Bg-a i nisam upoznat sa lokacijama kafanica, ali bio sam u jednoj sasvim Ok kafani pre par dana (kad kreneš od Slavije prema Železničkoj, pa negde na pola puta sa desne strane).

Ono... točeno pivo je 90 kinti, a nije baš ni mala kafanica (i da nas dođe 30, mislim da bi mogli da se smestimo).

 

Ne bi bilo loše da ovde vidimo da li ćemo da idemo u neku kafanicu i koju, kako se ne bi razvlačili na licu mesta (a osećam da će biti ona stara, 100 ljudi - 100 ćudi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam ja pod znakom pitanja jbg keva se zainatila oce da dodje pa to ti je :(

Gde da dođe? U školu, ili na okupljanje metalaca? :)

Elem Mito, reci joj bre: "Kevo brate, nemoj me zaebavaš! Ako sad ne izlazim, kad ću? Oćeš da pokvarim oči od učenja, ili da budem rumen i veseo na vazduhu? Ti kao nisi izlazila, a?"... i tako te fore. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znaš kako... mi ćemo sigurno neko vreme visiti napolju dok se svi ne okupe, a tek posle ćemo da vidimo gde, šta i kako. A što nećeš u kafanu? Neće te penjemo na sto, ne brini. :P

Ne volem kafane, moji nikad nisu ni isli niti su nas (mene i bracu) vodali po istim pa nemam ni naviku/potrebu. Niti mi treba alkohol da se opustim, pevam, djuskam,... Iako su me upravo zbog toga pitali na chemu sam :):):)

Sto se tice penjanja na astal... Brrrrrrr imam losa secanja iako nisam bila ja na stolu :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volem kafane...

 

Viš', meni 100 puta lepše u nekoj old-school kafanici sa kariranim čaršafima i tihom neupadljivom muzikom, nego u nekom kafiću - nekoj mračnoj rupi gde ni svoje misli ne možeš da čuješ, a fensi konobarica te bledo gleda kad je joj kažeš da ti donese stomakliju i kiselu vodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viš', meni 100 puta lepše u nekoj old-school kafanici sa kariranim čaršafima i tihom neupadljivom muzikom, nego u nekom kafiću - nekoj mračnoj rupi gde ni svoje misli ne možeš da čuješ, a fensi konobarica te bledo gleda kad je joj kažeš da ti donese stomakliju i kiselu vodu.

Ja ne volim nista fensi tako da se tu slazemo :D Narocito kafice/McDonald's objekte i ostale gde ne razumeju kad im kazem "Ponecu" umesto "Za poneti" :):):)

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znaš kako... mi ćemo sigurno neko vreme visiti napolju dok se svi ne okupe, a tek posle ćemo da vidimo gde, šta i kako. A što nećeš u kafanu? Neće te penjemo na sto, ne brini. :P

darkelfe, mislim da se dzabe trudis - verovatno je zauzeta. ;-)

 

 

kakvo je to okupljanje brei,eij?

e, tebe bih hteo da upoznam!

i tom sawyera... i sisusa.

(i jos par ljudi, da ne nabrajam sad)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

darkelfe, mislim da se dzabe trudis - verovatno je zauzeta. ;-)

Jesam ali to nema veze sa mojim (ne)dolazenjem. :P Cisto me interesuje gde/sta/kako jer zaista nisam za sedeljke u kaficima/restoranima/kafanama/striptiz barovima... :)

Ne znam za sta su ostali, mogu da se prilagodim, nije bitno. Gomila ljudi dolazi, samo niko ne rece gde to treba da se ide, a ja volim da znam gde idem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

darkelfe, mislim da se dzabe trudis - verovatno je zauzeta. ;-)

Ti misliš da ja ne zaslužujem da neka cura ostavi momka zbog mene? :P

Hahaha... šalim se. :) A mis Burzumovku bih voleo da upoznam pošto se bavimo sličnim stvarima tj grafikom, kao još i poneke ljude sa ovoga foruma (na žalost, neće svi doći koje bih želeo da upoznam :( )

 

Ne znam za sta su ostali, mogu da se prilagodim, nije bitno. Gomila ljudi dolazi, samo niko ne rece gde to treba da se ide, a ja volim da znam gde idem. :D

 

Pa to ti kažem... i ja sam u principu za kompromis... neću da navaljujem da bude po mome, ako se ostali već odluče gde ćemo. Voleo bih da i svi ostali tako funkcionišu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gomila ljudi dolazi, samo niko ne rece gde to treba da se ide, a ja volim da znam gde idem.

povedi decka i mirna si gde god da se ide. :red: ;-)

 

---

 

(na žalost, neće svi doći koje bih želeo da upoznam )

znam da mene ne zelis da upoznas, ali svejedno,, doci cu da te vrbujem da se uclanis u LDP. :D:) :)

 

A mis Burzumovku bih voleo da upoznam pošto se bavimo sličnim stvarima tj grafikom

da, da... grafika je to. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha... šalim se. :) A mis Burzumovku bih voleo da upoznam pošto se bavimo sličnim stvarima tj grafikom, kao još i poneke ljude sa ovoga foruma (na žalost, neće svi doći koje bih želeo da upoznam :( )

 

Upoznaces se i sa mnom-ili vec jesi? :)

 

Uh 1. izgleda da necu moci jer necu doci u Bg pre 7-mog

Blah krivo mi je-voleo bi sve da vas upoznam i izljubim(devojke vise naravno protuve jedne :))ali izgleda mrka kapa :sad:

Ali pravicemo mi ovo jos koji put jel? :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da mene ne zelis da upoznas, ali svejedno,, doci cu da te vrbujem da se uclanis u LDP. :D:) :)

Ma jok... hteo bih da te upoznam, što da ne? Nisam ja od te fele da mrzim ljude koji ne razmišljaju isto kao ja. Naprotiv, pokušaću da ti otvorim oči da shvatiš da LDP nije partija, nego leglo satanista. :P

 

Upoznaces se i sa mnom-ili vec jesi? :)

Naravno da sam te upoznao. :)

Ajde babo ne seri, nego dolazi na okupljanje. :)

 

da, da... grafika je to. :mhihi:

Ok... hoću da muvam Burzumovku. :)

Je l' ti lakše sad? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde da dođe? U školu, ili na okupljanje metalaca? :)

Elem Mito, reci joj bre: "Kevo brate, nemoj me zaebavaš! Ako sad ne izlazim, kad ću? Oćeš da pokvarim oči od učenja, ili da budem rumen i veseo na vazduhu? Ti kao nisi izlazila, a?"... i tako te fore. :)

ma znam

videcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...