Jump to content

Okup: 01.11 * Plato * Okupljanje Povodom Istorije


Zen

Recommended Posts

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rekla sam da ne pijem, a ne da ne pusim. :no:

Pa ti popi sokić. :)

 

I uopšte mi nije jasno kako funkcionišu ljudi koji ne piju. Pa ja kad ne bih pio, radio bih nešto konstruktivno... na primer, uzeo bih fotoaparat, pa bih fotkao najkompromitujuće i najrazvratnije momente, i onda bih ucenjivao ljude kad se otrezne (ili bi ih bar zaebavao, ako ništa drugo). :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze sa skupom..veoma duga prica, uglavnom.

Videcemo se sledece godine. A pravila foruma zabranjuju javne oprostaje i sl., pa nisam to spominjao, sada sam bar nasao neki razlog da spomenem.

 

pa onda neka ti je sa srecom i neka te duh predaka prati!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I uopšte mi nije jasno kako funkcionišu ljudi koji ne piju. Pa ja kad ne bih pio, radio bih nešto konstruktivno... na primer, uzeo bih fotoaparat, pa bih fotkao najkompromitujuće i najrazvratnije momente, i onda bih ucenjivao ljude kad se otrezne (ili bi ih bar zaebavao, ako ništa drugo). :) :) :)

 

vidis dajes mi dobre ideje :ph34r: pa ovako meni alkohol jednostavno ne treba,prirodno sam dobro raspolozen i pun energije.i osecam se lepo sto sam trezan stalno i nikada u zivotu nisam ni osetio potrebu da pijem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teša genije. :)

Ti imaš neko šesto čulo? :) :) :)

 

Taman sam Varga hteo da vrbujem za (moj) bend Duh Predaka. :)

 

ne seri da imas bend koji se zove duh predaka.hehe.cudne stvari mi se desavaju ponekada.kao ne primer prosle nedelje na nekom predavanju iz filozofije religije neki student je nesto izlagao pred celom grupom i da bi objasnio da je skoro nemoguce sa sigurnoscu pogoditi neke stvari on je kao demonstraciju izvadio spil karata i pozvao da se javi jedan student ispred da mu pomogne.ja sam se javio i onda sam trebao da pogodim koja je prva karta u spilu koji stoji na stolu i rekao sam dvojka karo i onda sam uzeo prvu kartu sa stola i stvarno je bila dvojka karo.svi su se zacudili,nije bila namestaljka a inace sanse za tako nesto su 1 prema 52

Share this post


Link to post
Share on other sites

The waitress is a buxom, slightly overweight, worn out woman in her late 30s, though looking older, wearing washed out black-white uniform with mandatory big black wallet. She is often inappropriately addressed by regular guests but is not shy about talking back and telling them off.

Сликовито речено:тражи се место где ће брката конобарица у плавим боросанама стрпљиво да слуша! :D

 

Neka svako dodje sa majicom na kojoj ce biti odstampan nick na yum-u. :)

Хаха, одлична идеја! :)

 

Думре, прођи носећи само мантил и црне наочаре.

 

Флешуј историчаре, љубим те.

Покидах се од смеха! :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

flashing. iznenadno pokazivanje)namerno ili nenamerno) genitalnih predela u javnosti u bilo kom smislu. razlikujemo pussy flash, butt crack flash, tities flash i varijacije na temu. pitaj generalnog, covek zna znanje. :pivopije:

 

ja sam to uradio toliko puta da me vec smara.mislim da sam prerastao skidanje na javnom mestu i ako na kraju to opet uradim ponekada iz dosade.ali rekao sam sebi necu vise jer ljudi gledaju na tebe kao na klosara ako ga previse vadis pred njima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...