Jump to content

Okup: 01.11 * Plato * Okupljanje Povodom Istorije


Zen

Recommended Posts

ako dolazi princ tu sam.cudi me da nije dokazao svoju muskost ovde...

 

On je rekao pre nekih 10-ak dana da vise ne zalazi u ne-muzicke delove foruma .

Trebao bi ga neko obavestiti preko pm-a . Tek tada bi ovo bio cist kvlt .

 

EDIT : Pretekao me covek

Edited by Planina u pokretu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Кад бих знао да ће доћи мало људи дошао бих сигурно јер стварно не волим када има пуно људи, које притом нисам раније нисам уживо упознао.

 

Ma ako bude dosta ljudi verovatno necu ni ja dolaziti . Ja cu cisto da upadnem ako se malo ljudi prijavi pa odrzavanje skupa bude dovedeno u pitanje .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад бих знао да ће доћи мало људи дошао бих сигурно јер стварно не волим када има пуно људи, које притом нисам раније нисам уживо упознао.

 

Ma ako bude dosta ljudi verovatno necu ni ja dolaziti . Ja cu cisto da upadnem ako se malo ljudi prijavi pa odrzavanje skupa bude dovedeno u pitanje .

 

Koji ste vi mizantropi. :P:)

 

Mene lično ne interesuje koliko će ljudi da bude. Voleo bih da neke ljude upoznam i to je to. Ako neki ne budu došli, oh well... doći će drugi put... to nije razlog da se nešto ne popije sa ostalima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

teso, posto vidim da si bas azuran oko ovog okupa, da ti to ne spremas nesto? tipa, rucnu granatu? :D

 

Zakazao covek neki grupni fajt pa sada trazi ekupu :D

 

Mrzi me da citam sve strane, kakav je ovo okup?

Ja bas i nisam fan istorije ali ako ima nekog alkohola (pomogucstvu zestine) eto i mene.

 

Ma kakva istorija . Kad se skupimo idemo u kafanu pa mozda na samhain .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nas je više, pa da napravimo neku zajebanciju kod platoa.

 

Čitao sam u SK-u davno da je bio neki fenomen da se ljudi preko foruma dogovore i onda se njih stotine skupi na jedno mesto i u dogovoreno vreme počnu da rade neku glupost, tipa da skaču kao kenguri kroz park, ili da projure kroz neki hotel... ili da se svi ponašaju ko kokoške... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nas je više, pa da napravimo neku zajebanciju kod platoa.

 

Čitao sam u SK-u davno da je bio neki fenomen da se ljudi preko foruma dogovore i onda se njih stotine skupi na jedno mesto i u dogovoreno vreme počnu da rade neku glupost, tipa da skaču kao kenguri kroz park, ili da projure kroz neki hotel... ili da se svi ponašaju ko kokoške... :) :) :)

 

obzirom na strukturu clanova ovog foruma, sasvim je dovoljno nositi table sa quoteovima i biserima raznih medju nama... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...