Jump to content

Okupljanje Clanova Yumetala


METAL Man

Recommended Posts

Ipak si se vratio na yum posle neke krizne pauze...Bas sam se pitao sto te nema.

Beograd je dobar i zato sto mnogi

studiraju i borave tamo pa mogu da se pojave.I svako od nas sigurno ide cesto na koncerte ili u nabavku garderobe i muzike.

Eto nedeljom kad je berza mozemo se naci kod skc-a i posle berze ici negde na picence.Ako bude toplo moze i u parku na klupama.

 

Pa ja sam uvek tu, samo mudro cutim...i posmatram vas :)

Ja sam opet vrlocesto u BG, mozda vas posetim :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kad do kad je berza? Bash neshto planiram da je obidjem ovu nedelju?

 

 

Mislim da je od 10-14h.

Za razliku od prethodnog predloga:

Umesto tuche mozemo se podeliti u dve grupe po polovima pa da igramo masne fote. :)

Ali naravno pod uslovom da svako stane na pravu stranu (bice proveravanja polne pripadnosti :) ).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nas bude vise da se podelimo u dve grupe prema nekim opredelenjima oko kojih smo se ovde raspravljali pa da se sibamo u grupnoj tuci jedni protiv drugih i da posle komentarisemo ovde na temi ko je koga kako itd? :)

 

Blekeri vs hriscani

Old school vs new school

 

odlican predlog :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cujte, niko vama ne brani da se okupljate u gradovima po zelji.

Mi iz Bg cemo da ga organizujemo u BG pa ko dodje dosao je....

 

Evo ja sam se uhvatila organizacije prvog skupa, pa cu da se uhvatim i organizacije drugog... :P

Samo ovaj put necu da idem na posao uopste taj dan za svaki slucaj :)

 

So, sto se mene tice opcija je 29 novembar da se slavi kako valja i dolikuje, skupljanje ce biti za sad na Platrou, a vi dajte predloge gde bismo mogli dalje.... Ipak je to kraj novembra pa da ne bude da se smrznemo ko picke.

 

Moja idej aje Livingroom ali jos nisam viodel ada li imaju neku svirku tamo tog dana, ne bi valjalo da je svirka jer se nista necemo cuti, a sustina ovog skupa je pricanje (i pijenje pride :))

 

Ako se sa ovim saglase bar troje, da otvaram temu onda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se sa ovim saglase bar troje, da otvaram temu onda....

 

1. :da:

 

Ti uvek jedes jaja :P:rockdevil::pivopije:;)

Sa humora. :)

Feniks ti si mi sav po prirodi :):P

Malo iznad. :)

 

Pazi ovog cara, seta po forumu i baca HEJT. :)

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo bi mogao biti paklen plan .

livingroom je dosta kul mjesto samo shto je malo za ovu golemu ekipu koja se sprema doci , treba to imati u vidu kad se nadjemo ispred platoa da imamo i plan b .

u livingu je cepi oko 140 dindzi shto je realno mnogo za oqp jer cilj je da se shto chesce vidjamo i lechimo od ovog cyber ludila u kome uzivamo svakodnevno .

 

budimo kul , budimo troo nadjimo se oplajvazimo koje pivo snogu il vinjak pa ondak krenimo polako na odredjenoj nam destinaciji . :pivopije:

 

moj kap of ti je kalish i po zimi :pivopije:

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock - DnevnaSoba je ok ali zar ne mislis da je bolje da odemo u neku kafanu gde ima muzike(nije bitno kakve) i gde ima dobre to jest tople atmosfere. Ta atmosfera mnogo znaci u ovakvim situacijama jer ljudi se ne poznaju a smatram da bi atmosfera kakva je u DnevnojSobi doprinela jos gori kod nas samih. Ja sam za kafanu. To sto neki "metalci" nece iz principa da dolaze zbog narodnjaka imaju problem u glavi i takve ljude prvo sto ne zelim da upoznam a kamoli da pricam sa njima. :pivopije:

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa meni je unkul ako u kafani su turcizmi shto sigurno i jesu , temburica mi je oke izvorne stare nerodne ali u tim za dz kafanama najbitnije je profit da se izadje iz krize da se otvori neshto fensy da moze lova da kaplje a to postizu najgorom komercijalom i raspadom od muzike .

idi ti gde ocesh i slushaj shta hocesh a ja imam problem u glavi i totalni sam kompleksash i debil i ne stidim se toga tachnije dosta mi je kul :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock - DnevnaSoba je ok ali zar ne mislis da je bolje da odemo u neku kafanu gde ima muzike(nije bitno kakve) i gde ima dobre to jest tople atmosfere. Ta atmosfera mnogo znaci u ovakvim situacijama jer ljudi se ne poznaju a smatram da bi atmosfera kakva je u DnevnojSobi doprinela jos gori kod nas samih. Ja sam za kafanu. To sto neki "metalci" nece iz principa da dolaze zbog narodnjaka imaju problem u glavi i takve ljude prvo sto ne zelim da upoznam a kamoli da pricam sa njima. :pivopije:

 

kafana je fina ideja ali...

Za pocetak ko od nas zapravo ide u neku kafanu?

Ko izlazi po kafanama u BG od vas ovde?

Za koju kafanu mozete da tvrdite da ce biti mesta, ili da nas nece izbaciti kad nas vide koliko nas je? (desavalo se...)

Zatim, koja kafana je relativno blizu Platoa tj centra pa da se iplsti ici u nju?

I koja ima dovoljno mesta, morate da racunate i standardne musterije koje ce biti tamo....

Fakat mozemo da pogledamo Rojal, ali ne bih se kladila da mozemo svi da se natrpamo tamo..

Onda koliko ce nas biti? Ko ce se prijaviti a ko ne?

 

Livingroom je dovoljno velik da moze nas da dodje i 50 i opet da bude ok, a to je i inace "alternativno mesto".

gavrin kaficj je fina idej ali suvishe su ljudi separatisani po tim separeima, jel :)

 

Da li cemo ici u Liviongroom meni ni iz dzepa ni u dzep, ali nadjite neki adekvatan prostor pa idemo tamo.

 

Znam da smo cesto posle treninga onako ekipno pokusavali da odemo na picje, ispostavilo se da je ponekad mogao sve nas (10-20 kako kad) da primi Bridge Pub (koji ej u poslednje vreme shit hole bukvalno i ne treba ici tamo), dok nismo preshli u Livingroom gde j ejedino bilo uvek mesta za sve....

Zvuci glupo, ali ne mozes tek tako negde da strpash nenajavljen 20 ljudi i da ocekujesh da ima mesta... narocito ne subotom uvece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rle - prso si matori skroz.

 

shto sam prso , ja sam kul .. klinjo

 

smorock : boli tebe i za pivo i pa podrigivnje slozno u pijanoj masi vidim ja , tako da niti si mi ti bash merodavna da me vodish negde !

 

ovo govedo se zainatilo ! :pivopije:

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...