Jump to content

Okupljanje Clanova Yumetala


METAL Man

Recommended Posts

Cujte drugari, da se mi nadjemo pa cemo lako videti gde ce se ici....

Obzirom da su sve sami prekaljeni metalhedsi moguce je biti i u parku ako ne budu neke elementarne nepogode...

I naravno, pitanje je koliko ce ljudi stavrno na kraju i doci, a to ce se videti na licu mesta.

 

Toliki grad, sta se brinete udenucemo se vec negde.

 

Bilo bi lepo imati bar neki okvirni plan, a tek je 04... ima dana, smislicemo nesto.

 

@ gavra

vidim sve se zale sto su dosli :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam tamo jednom video neku babu sa cegerom kako stoji sat vremena, i onda je otisla sa nekim goticarkama...ono baba-klosar...a nisam bio pijan uopste sto je najgore...od tad vise nisam usao :) ali bih za okupljanje napravio izuzetak

Share this post


Link to post
Share on other sites

KST je bio izopacen jos sredinom devedesetih kad smo isli na koncerte Ritma nereda,mogu da zamislim kako je sad.

A to je mozda bilo za Heloween night pa se neka goticarka prerusila u babu sa cegerom.Jel baba bila u crnini? :)

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok to je bilo posle konerta Kraljevskog Apartmana...baba bre u onoj nekoj jeftinoj jakni, sivoj, sa cegerom, jbt...baba BRE... :)

 

jeste da se goticarke oblace kao babe, ali ovde mislim na one prave babe, slicne onima sto se vrzmaju oko kontejnera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok to je bilo posle konerta Kraljevskog Apartmana...baba bre u onoj nekoj jeftinoj jakni, sivoj, sa cegerom, jbt...baba BRE... :)

 

jeste da se goticarke oblace kao babe, ali ovde mislim na one prave babe, slicne onima sto se vrzmaju oko kontejnera...

 

 

Ma znam,zezam se.Ali mozda je to bila stvarno rodjena baba od neke goticarke pa je ova povela u KST da pokaze kako je tr00? :) Ova jadna pravo sa pijace s cegerom dosla u KST... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kst nikad! :)

 

 

Poslednju put sam se zamalo potukao u kst-u, a kasnije te iste veceri sam video neke pedere kako se hvataju. A jednom je neki manijak poceo da mi spopada devojku dok je igrala. Odvratno mesto puno kretena, i tamo nikada vise necu ici.

tako je KST je gej zamalo da dobijem batine od obezbedjenja :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad svi prichaju da ce da dodju al kad bude okupljanje verujem da ce realno doci 20-30 ljudi tako da bice mesta u kafanama il vec gde budemo ishli.

 

Kojih 20? :) Svi dolaze sada, videcemo ko ce smeti da otkrije svoj pravi identitet na kraju. :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ako bude doslo 10 ljudi bice puna kapa

Plafon 15 :lol:

Пф, не памтите ви децо култна ЈУметал окупљања сезоне 2001./02. Све људи који су практично основали овај форум, 40+ човека. Сад још само овај Освалд, Ана и ја остадосмо, а тако смо се и упознали. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пф, не памтите ви децо култна ЈУметал окупљања сезоне 2001./02. Све људи који су практично основали овај форум, 40+ човека. Сад још само овај Освалд, Ана и ја остадосмо, а тако смо се и упознали. :cry:

 

Lepo, lepo. Pa gde su svi ti ljudi sada?

 

u cmar i u picku

 

Bekam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пф, не памтите ви децо култна ЈУметал окупљања сезоне 2001./02. Све људи који су практично основали овај форум, 40+ човека. Сад још само овај Освалд, Ана и ја остадосмо, а тако смо се и упознали. :cry:

 

Eh nemoj mene zvati dete

Mladji sam od tebe samo godinu dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, pošto ja baš i nisam spopadao zauzete cure, ali ko će ga znati, može neko da stekne takav utisak. Obično kad mi kaže da je zauzeta i dečko joj je tu negde, ja se nasmejem, kulturno izvinim i povučem. I nikad nisam imao problema pritom. :D

 

Fora je u tome što ti spopadneš 20 ribića za veče, sve te redom iskaširaju jer ti je žvaka trula.

 

A desi se, garant, kako se od tih 20-tak lično il' preko drugarica poznaju - njih 5, možda čak i celih deset metaliziranih ženskih čeljada.

I posle te komentarišu kako si šaban i kako bi valjalo da doteraš te anti-sexy kovrdže.

 

Пф, не памтите ви децо култна ЈУметал окупљања сезоне 2001./02. Све људи који су практично основали овај форум, 40+ човека. Сад још само овај Освалд, Ана и ја остадосмо, а тако смо се и упознали. :cry:

 

Je l' Ana - Smorock?

 

u cmar i u picku

 

Pozovite i Ajs Nigrutina da vam to peva na uvce i naduvaja jaja. :D

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...