Jump to content

Okupljanje Clanova Yumetala


METAL Man

Recommended Posts

Joj, chuvaj jetru. Mada, alkohola ima gde hoces, ne samo u kafanama ;) Mozda me zato ljudi ne kontaju xD Ne volim kafanske atmosfere (pored toga sto ne volim alkohol). Navukla sam odbojnost na folkloru gde svi padnu u sevdah, (polu)pijani a meni sve to bzvz : / Ili kad krenu ribolovachke priche. Blah, necu vishe o tome zamrzece me pola foruma. :)

 

 

Ja te necu zamrzeti, od mojih pet odlazaka u kafanu dva puta su me prebijali :) :) :) Tako da ni ja nesto ne volim kafane :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovek, ako je svinja kad se napije, napraviće sranje i u kafani i u kafiću i na ulici... potpuno je nebitno mesto.

Ja se slažem sa svim predlozima, sve dok je muzika dovoljno tiha za ćaskanje i dok je dobra atmosfera.

Ako je svinja i inache taj ce da pravi sranje i trezan :P

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, neko voli kafanu neko ne. Ja ne, ali ko voli nek izvoli, nisam protiv niti je satanizujem sada nesto. Samo to nije mesto gde izlazim. Nisam takav tip, jbg. Ne pijem, ne pushim jer sam navikla na sportski zivot. A kad se ljudi oko mene napiju ja vishe nemam skim da pricham pa se tu smorim i.... Eto zashto ne volim kafanu. Uostalom, ne treba mi alkohol da se opustim.

 

Takva sam, take it or leave it.

 

A bre

Pa ne verujem da ce se svi napiti-ja mozda hocu to zavisi od raspolozenja a ti ne moras da pijes alkohol zar ne?

Uostalom ja cu te cuvati m'lady,a i kada se podnapijem umem(uglavnom :cool: )itekako da se ponasam pa si sigurna sto se tog tice :mhihi:

I dolazi bre ozbiljan sam-nemoj da bude opet peder party :bigblue:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bre

Pa ne verujem da ce se svi napiti-ja mozda hocu to zavisi od raspolozenja a ti ne moras da pijes alkohol zar ne?

Uostalom ja cu te cuvati m'lady,a i kada se podnapijem umem(uglavnom :cool: )itekako da se ponasam pa si sigurna sto se tog tice :mhihi:

I dolazi bre ozbiljan sam-nemoj da bude opet peder party :bigblue:

Vazi Jakuza, samo nemo' da huchesh u mom pravcu ;)

Ajd videcu, mada za 1. imam neki seminarski iz sociolingvistike pa ne znam kad planiraju ove moje shtreberke da to zavshimo. Potrudicu se. Ne mogu da obecam da posle ne bi bilo da nisam odrzala rec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ste zapeli za kafane, vi'sh da su se lepo ljudi proveli i van nje :P

AKo je drustvo dobro nije bitno mesto! :pivopije:

 

Јесте ли сигурни у ово што радите? :) Озбиљно, бринем се, можда би требало пријавити окуп мурији као "скуп високог ризика".

prijavili ne prijavili-oni ce doci

hahaha.. So true! :)

 

one fore da se nadjemo pre koncerta otpadaju jer sta vredi da se skupljamo ako ce pola vas u 18-19h da ode na koncert..

 

Livingroom je dobar ali je mali.

ako nas dodje 20 nema gde da sednemo, tj moze ali bi bili na razlicitim stolovima sto je glupo..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SKC Livingroom je mali?

kako keve ti?

Imaju onolike separee kao i centralni deo ge mozes da spojish stolova koliko god da imaju....

Nisam rekao mali - ali ne mozemo svi da stanemo za jedan separe.

E sad ako mogu da se spajaju stolovi to je druga prica. :D

 

A i mora neko da bude dezurni cim primeti da sam pijan (Ono bas, bas) da me gurne u neki taxi :) :) :) ( Nikako pod taxi,vec u u taxi, da ne bude zabune) :bigblue:

PA i ti sad mnogo oces.. potrudicemo se, ali nista ne garantujemo. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekla je da joj nije bilo prijatno, zato je i zakazala novi okup. Ni ovog ne bi bilo da ga ona nije zakazala, tako da ne treba da napadaš curu bezveze.

 

jest :rockdevil:

 

mada shto bi joj sada bilo prijatno ?

gomila nepoznatih ljudi sa nemerom da podriguju pichkama u face i stishcu im dojke ..

realno ..

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Living room je dobro mesto,mozemo i da narucimo koji metal pesmicu (pozdravi i zelje u metal fazonu).Pa valjda smo clanovi metal foruma a ne kafanskog? :)

Devojke ako je strah nekog zagorelog retarda(a ima ih ovde podosta) neka se skupe vise njih pa da dodju zajedno i neka se naoruzaju hladnim oruzjem i suzavcima. :)

Sisuse pustaj bradu i pod pazuhom shumu da te ne prikolju cetnici iz kafane "Ravna gora"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...