Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Ma to za "bounce metall" sam prochitao pre neke 3-4 godine u nekom metal chasopisu, neam pojma...

Bounce oznachava skakanje. Kao npr. pesme Old, The Blood, the sweat, the Tears(bio sam na koncertu pa znam zashto)...

Nisam ga ja izmislio sigurno...tad josh nisam neshto preterano slushao Machine Head al znam da su u tu grupu bile navedene grupe kao shto je Limp Bizkit i Korn... shto po meni ne lichi ni malo. Osim shto je josh jedna od karakteristika bounca, uvodjenje rap deonica u pesme, po chemu bi mozhda mogao da nadjem neku slichnost sa prethodnima...

 

Mada je mozhda to podgrupa necheg drugog, ne kazhem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Not bad:) Divlji cika Robb... hehe... drzi se matorac nema sta :wub::redface:;) Cudo pa su zadrzali veliki deo pesme... a ono sranje od cenzure me tako nervira :udri: Sve u svemu, jedino me u spotu nervira onaj gej momenat gde je Robb-u kosa kao mokra:(

 

Sve u svemu, posle duzeg preslusavanja utisak mi se nije nista poboljsao. Album je preteran u mnogim delovima, a smatram da to njima nije uopste potrebno. Oni su vec dokazani majstori.

Po mom misljenju, apsolutno savrsenstvo predstavlja prosli jer najbolje ispoljava sazreli MH duh... Odlicno ukomponovano, energicno, a gde treba i setno. Sve u svemu, uzrokuje neopisivo osecanje ... ;)

Edited by Lhabia

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo sto je imperium mnogo bolje odradjena pesma po mom misljenju!

 

nju kad slusam kao da je trajala 3-4 minuta, a ne skoro 7, a kod ove mi posle 3 minuta zvuci kao da sam je slusao vec 5 minuta. smatram da su preterali sa onim solazama bez kraja. ja bar ne gotivim taj fazon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jes kur moj.

 

pesma moze da traje 2 minuta, da ima solazu od 10 sekunfi i da bude metalcuga nikad veca...

 

...ovo sto su oni radili je cisto proseravanje.... bas sam danas poslusao ovu prvu sa novog albuma i bukvalno zvuci kao da su spojili 2 pesme... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jednostavno ne mogu da "svarim" novi album.Pokusavam to vec danima, ali vrlo brzo mi to preraste u nemogucu misiju. Pesme su preduge, nisu direktne, sa milion nabacanih delovan, ne postoji mi nit koja povezuje pesmu... Vrlo konfuzno. Skoro svaka pesma ima zanimljivi deo, isecak koji moze da izdvoji, rif... ali pesme generalno su mi slabe. Svaka im cast na agresiji, na solazama... ali cini mi se da su se malo izgubili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...