Jump to content

Viking Metal Crew


Dark_Elf

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
Elfe sretan rodjendan. Ni meni nije fazon napadati ovaj forum vishe...Ajmo neciji blog startovati sa komentarima...? Pa kad se lik raspizdi da ga rusim ;)

 

Prvo,merhaba!

Drugo,smara bre to.Aj tvoj blog da jebemo,ili moj facebook.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala ljudi na čestitkama.

 

@Razbijač

Nisam u dupe i neću. Ne pali to mene tebra. Vruće je sasvim dovoljno i onde gde treba da se gura. :)

Elem, za mamurluk uzmi i kupi onaj tomatino paradajz sok (mislim da je negde oko 50 din.). Mene je to izvadilo iz mrtvih više puta. Bolje i od rasola. Bićeš prepariran potpuno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Sta se nudis onda? A da napadamo Burek? Il je to prevelik zalogaj...?

 

Ja se nudim samo ribama.Otkopćam šlic,i komentari su nepotrebni.

 

 

Fala ljudi na čestitkama.

 

@Razbijač

Nisam u dupe i neću. Ne pali to mene tebra. Vruće je sasvim dovoljno i onde gde treba da se gura. :)

Elem, za mamurluk uzmi i kupi onaj tomatino paradajz sok (mislim da je negde oko 50 din.). Mene je to izvadilo iz mrtvih više puta. Bolje i od rasola. Bićeš prepariran potpuno. ;)

 

 

Fight fire with fire,nema tu leka.Zbrćkaću bloody mary kad dodjem kuci,smotati jedan indzo,i do 21h biću ko nov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije me bilo juče doma, al' provalih upravo jednu sjajnu temu na onom hrvaCkom forumu ... sa uvodnim postom:

 

The most beautiful girl from Vojvodina. She had recently released a brand new debut cd on Grand Production.

 

Have you seen/heard her?

She's so cute, talented and sex bomb formated.yummi!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Dajte bre ljudi,to je sranje.Eno ja sinoć napušen i pijan,prijavim se na forum Milana Stankovića,gledam sve '94,'95,'96 godište,koji kurac...otac morem da im budem...najezio sam se,i onda otišo na oni rvacki forum,smorijo se,i završio na trosedu kod kuma,pili,pušili,razvalili se...

 

Meni je dovoljan yum.a i lepo je dizajniran forum.Odavno nisam išo na forum republike srpske,a i mrzi me.Ali poštovanje i support svoj bratiji tamo.Ne znam više ni kolko komentara ima na moju fotku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Jooj ljudi,kod mene na fejsbuku ima neka Larisa Inić, trenutno smo u dopisu dogovora da se pohapsimo za kres.Matora koka,al što ima sisu,idite pa vidite.Koka iz Subotice,već mi se dize kad joj šmekam slike.

 

Mozda profil slika nije bas najadekvatnija,al sise su tu.no,ostale fotke su baš pićkasto maćkaste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...