Jump to content

Viking Metal Crew


Dark_Elf

Recommended Posts

Kakva prozivka. :uhoh:

 

Daemone, dobro nam dosao. Prava dzungla, kao sto je to neko gore pomenuo. :da:

 

Nije to prozivka vec provera.Sumnjivo je bilo samo sto je dosao bas tog dana posle invazije na grind.Prva pomisao je da treba biti oprezan jer bi infiltriran clan mogao da naudi i nama i forumu.Imaju i oni ekstremiste,nismo samo mi.

Ako je pravi (a to cemo da vidimo) dobrodosao je i sa moje strane.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од прошлог пута ми остаде:

 

This ban has been issued on your email address.

 

Јебига, баш сам претеривао. :twisted:

 

 

изгледа да сам завршио своју Грајнд каријеру ... :cry:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro veče svima. ja se vrnula s puta.

 

šta ste radili i kolika je šteta načinjena? ko je online nek mi kaže da ne čitam sve ovo iza...

 

 

moram da primetim da ste vrlo aktivni jer kad sam otišla bilo je čini mi se 21-22 strane. a vidi sad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro veče svima. ja se vrnula s puta.

šta ste radili i kolika je šteta načinjena? ko je online nek mi kaže da ne čitam sve ovo iza...

De si be ratna drugarice. ;)

 

Elem, prvo smo napali neki ustaški forum (gde je skoro svaka tema bila pljuvanje po srbima). Moram da pohvalim Varga koji je upao u pravi Berserk i psovao besomučno i pretio i kleo i svašta još ponešto.

Posle smo se dugo dvoumili šta da napadnemo, pa je neko predložio Grind forum. Pa je bio dogovor da napadnemo u 10 sati, ali je prso forum, ipak su neki počeli u 11 da napadaju, pa se sutra nastavilo i tada sam se i ja priključio.

Ono si trebala da vidiš :) Deca vrište tamo, moderatori se izgubili, ne znaju šta da rade, ovi naši kače najbolesnije slike moguće i uzput podjebavaju. Priključila nam es Veronika koja je bila super, a Burzumovka je takođe bila na svom nivou. Haos na sve strane, Varg je opet bio napaljen pa je samo pričao o sexu, ostali članovi su imali super komentare i ne znam koga bih posebno istakao jer su svi bili super. :)

 

Eto to je to ukratko. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...