Jump to content

2008.03.22. *Zagreb* Amon Amarth, Obituary, Legion Of The Damned


Pavao

Recommended Posts

 

http://www.sonicdice.com/2008/11/21/obitua...-festival-2009/

 

Obituary: Confirmed For ‘Full of Hate Festival’ 2009

By Sonic Dice ⋅ November 21, 2008 ⋅ ShareThis ⋅ Post a comment

Death Metallers Obituary have been confirmed to play alongside Amon Amarth and Legion of the Damned at next years ‘Full Of Hate Festival’.

 

Obituary, Amon Amarth, Legion of the Damned

 

05.03.2009 NL Heerhugowaard Waerdse Tempel

06.03.2009 DE Erfurt Stadtgarten/Thüringenhalle

07.03.2009 DE Hamburg Große Freiheit

08.03.2009 BE Antwerpen Hof Ter Loo

09.03.2009 UK London Forum

10.03.2009 FR Paris *WITHOUT OBITUARY*

11.03.2009 DE Köln Palladium

12.03.2009 DE Saarbrücken Garage

13.03.2009 DE Dessau *EXTENDED* Hangar

14.03.2009 DE München *EXTENDED* Tonhalle

16.03.2009 DE Stuttgart LKA Longhorn

17.03.2009 CH Pratteln Z7

18.03.2009 IT Bologna Estragon

19.03.2009 AT Innsbruck Hafen

20.03.2009 AT Linz Posthof

21.03.2009 AT Wien Gasometer

22.03.2009 HR Zagreb Boogaloo

23.03.2009 SI Maribor Stuk - Big Hall (RTN & Sindianunderground)

24.03.2009 CZ Prague Abaton

25.03.2009 DE Hannover Capitol

26.03.2009 DE Berlin Postbahnhof

27.03.2009 DE Lichtenfels *EXTENDED* Stadthalle

28.03.2009 DE Oberhausen *EXTENDED* Turbinenhalle

29.03.2009 NL Enschede Atak

 

+ http://www.subba-cultcha.com/article_news.php?id=2922

 

Ovo su svježe vijesti i osobno nemam podatak tko je u ZG ovo bookirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stalo mi je ali Gojko brate ja nemam pasos i nemogu da ga imam dok ne napunim 18 godina(rodjendan mi je tek u junu) jer mi treba potpis staraoca jer su moji razvedeni a staraoc mi je jbni cale koji se dve godine nije setio da me pozove telefonom i boli ga patka za mene,zesce zajebana situacija! :uhoh:

Skupile bi se pare do tada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije samo Hammerfall sledece godine kod nas,ima Kreator,Samael,Circle II Circle.

4 koncerta za sada najavljena.

Ipak,njima dolaze bolje kombinacije.

 

Ja bih mogao da uštekam 50-60 evra do tada,ali onda ne bih mogao da idem na koncerte ovde.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stalo mi je ali Gojko brate ja nemam pasos i nemogu da ga imam dok ne napunim 18 godina(rodjendan mi je tek u junu) jer mi treba potpis staraoca jer su moji razvedeni a staraoc mi je jbni cale koji se dve godine nije setio da me pozove telefonom i boli ga patka za mene,zesce zajebana situacija! :uhoh:

Skupile bi se pare do tada!

isto ali potpuno isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle hrvati nam udarishe takvu shamarchinu shto se koncerata tiche, da je to strashno...

 

A jesi ti siguran da znaš o čemu pričaš?

 

Ili zapravo misliš da se koncerti i rade da bi se nekome iz neke druge zemlje dala "šamarčina"??

 

Ljudi iz Hrvatske masovno odlaze na koncerte u Beč, Milano, Graz, Munchen, Budimpeštu ili Ljubljanu, vjerojatno i u Srbiju i to je u svijetu metala sasvim normalna pojava. Ako se okolnosti poslože i ako se ima novca odlazi se u druge gradove i to je to i ako je to jedini način da se vidi neki band, a na koncertu u ZG se mogu susresti i ljudi iz tih gradova.

 

Kao prvo Amon Amarth su već dva puta svirali u Hrvatskoj (2005. i 2006.), a u nama najbližoj Sloveniji isto već dva -tri puta, tako da dolazak AA nije nikakva senzacija jer smo ih gledali puno puta, a i Obituary su već svirali u Hr i Slo.

 

Koncerti se i otkazuju, kao i npr. Haggard ili Judas Priest, dakle, to je pojava koja se također u Hr dogodi s vremena na vrijeme i ljudi pošize. Nama je možda olakotna okolnost jer su Austrija ili Italija vrlo blizu, skoro s njima graničino i ne trebaju nikakve vize (za Italiju i Mađarsku i Sloveniju je dovoljna samo osobna iskaznica, a za Austriju putovnioca, tj. pasoš)

 

A kao drugo, Srbija i Hrvatska su dva dosta odvojena i relativno daleka tržišta. Ako se dosta koncerata od istih bandova i na istim turnejama može dogoditi u dva-tri dana razlike u Zagrebu, Mariboru ili Grazu, koji su na 100 km udaljenosti sveukupno i bez opasnosti da će netko procjeniti da će u nekom gradu zbog toga bilti "malo ljudi", onda se pogotovo o može dogoditi i u Beogradu koji je udaljeniji, ali i puno veće tržište.

 

Druga je stvar s nekim turnejama koje ne idu istočnije od Hrvatske i općenito obuhvaćaju jedva dva-tri grada u cijeloj srednjoj ili Istočnoj Europi (kao sada Satyricon npr ili ovaj "Full of Hate"). To je već posebna politika managementa bandova i njihovih razloga.

 

I naposljetku, mislim da ne postoji niti jedan band koji bi izričito odbijao doći u neku zemlju. To su gluposti i budalaštine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pavao, sve je to okej sto si ti rekao i tachno. Ali Power Slave nije to tako mislio , nego tipa ovaj put Hrvati imaju bolje koncerte nego kod nas u Srbiji, i nishta vishe. : )

 

inache mozda i odem na ovo ali znacu tachno posle nove godine. : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svi bendovi koji rade ozbiljne turneje rade 20-40 koncerta bez dana pauze....to je normalno u danasnje vreme...

 

Alo ljudi sta je sa vama, sta samo kukate kako nema koncerata... Setite se sta se desava kada se kod nas potvrdi vise od jednog koncerta istog meseca...

 

Nama ne pada na pamet vise da bukiramo vise od jednog benda za isti mesec, tako da jbg. Na zalost platezna moc nase publike je veoma mala i onda jednostavno mora da se bira sta i kako ...

 

Nemojte da kukate zbog manjka koncerata, nije uopste manjak , cak u poslednje tri godine imamo jace koncerte nego u zg.

 

Ovo za ZG je veoma lepo, ali moja procena je da ce 80% najavljenih koncerata biti bulja , kapiram da ce jedino proci :

Iced Earth / Saxon i Nightwish .

 

Ostalo ce sve da bude bulja.

 

ps. mi jos bukiramo koncerte za 2009.god , tako da smirite se mozda ce biti kod nas nesto sto nece u zg, ili tako .... samo da ne ureknemo situaciju, ali kao sto sam negde najavio, mozda i najjaca godina nam se sprema...

 

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo npr Circle II Circle sviraju u BG i u Ljubljani, a jbg ja sam u LJ za sat vremena autom, isto mi treba i do Graza npr. A meni je bezveze da se tu spominje neko rivalstvo, ZG i BG su dva dosta udaljena tržišta.

 

O posjećenosti koncerata pravila nema, Korpiklaani u ZG na dva koncerta proda 1800 ulaznica, a pogledajte kako je prošao Slayer kod vas ili judas kod nas.

 

Teško je prognozirati... Isto tako u Ljubljani u istu večer 04.03. sviraju Grave digger, a u drugom klubu The Blach Dahlia murder, a Ljubljana je vrlo mali grad Možda propadne oboje.

 

Toliko o tome.

 

Over & out.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije uopste lose... setite se pocetka godine kad su najavili sve i svasta pa sta je od toga bilo na kraju ...vidis se da su se opametili pa idu opreznije ... treba nam bar jedan veliki koncert 2009. a ovih u SKC ce biti ne brinem ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod nas i kod Hrvata ima koncerata dobrih. SAmo me jebe sto sam maloletan, a moji me extra jebavaju sto nece da mi potpisu saglasnost! Nemaju poverenja u Gojka! :)

 

Bitno da si ti Gojka uopšte pitao :) Hahaha, Gojko, verni pratilac vaših maloletnih metalaca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...