Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

Fat pizza

 

Obavezno zaobici. Ovaj film cak ni nije pun klisea, ali jeb'o mater fore su jako debilne i uzasno sam se smorio.

Drug me naterao da gledamo, tj. bio je u fazonu aj' pogledmao ovaj film, reko' 'ajde... Manje bih se smorio da sam brojao piksele na monitoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pre neki dan gledao Valhala Rising i mogu reci da je epsko govno(inace ne bih postovao na ovoj temi :bigblue: )

 

valhalla-rising.jpg

 

 

 

nemoj slucajno da je neko pogledao..

 

ceo film sadrzi ne vise od 30 recenica..

glavni glumac je neki mnogo mocan ratnik Viking,kome ne moze niko nista i on tako se oslobadja svojih tlacitelja sa pocetka filma koji su ga negde zarobili i na putu za Jerusalim sa jednom grupom Vikinga skrece dramaticno sa kursa,pa svi zavrsavaju u Americi,gde ih Indijanci kasape do poslednjeg..

i to je kao film..

 

 

dosadno,dosadno,dosadno..i na momente besmisleno brutalno..

 

kome treba ovakav film i zasto je uopste snimljen?

 

Hm, meni ovo jedan od boljih filmova u poslednje vreme. Ne znam zašto ti je tako loš, ali, ouvaaaaj, ima film i background, znaš. Prekopaj malo po netu, potraži simboliku koju je još neko ranije pomenuo, verujem da će ti to bar malo promeniti sud o ovom filmu. Nije samo kasapljenje u pitanju.

 

Inače, moj izbor za najgori film u poslednjih x godina:

 

My link

 

Toliko ničega u skoro tri sata...Cenim Finčera, ali ako je mislio da će jedna neobična bolest biti dovoljna da od toga napravi nešto što će držati pažnju cela tri sata, debelo se prevario.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, pajzi ima simboliku! Cak i da ima to apsolutno ne utice na kvalitet jednog filma.

 

 

 

Toliko ničega u skoro tri sata...Cenim Finčera, ali ako je mislio da će jedna neobična bolest biti dovoljna da od toga napravi nešto što će držati pažnju cela tri sata, debelo se prevario.

 

Ako ima nesto gore od loseg filma to je onda los i dug film. Mozes na prste da nabrojis filmove koji traju toliko dugo a da su dobri. Ustvari, koji god film uspe to da ostvari moze za njega da se kaze da je kultni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, pajzi ima simboliku! Cak i da ima to apsolutno ne utice na kvalitet jednog filma.

 

Izvini, a šta je "kvalitet" filma? Simbolika i alegorija svakako mogu da utiču na gledaočev doživljaj filma, a to je jedino bitno. Ja o tome govorim, da film može biti doživljen na bolji način ukoliko znaš njegov background (ako ga ima). "Kvalitet" filma i šta je to "kvalitetan" film, ja iskreno ne znam, kao što ne znam ni šta to znači u pogledu bilo koje umetnosti. Niti mi je jasno kako ljudi koriste takve termine i kategorije kada je umetnost u pitanju.

 

Ako ima nesto gore od loseg filma to je onda los i dug film. Mozes na prste da nabrojis filmove koji traju toliko dugo a da su dobri. Ustvari, koji god film uspe to da ostvari moze za njega da se kaze da je kultni.

 

Jedan od retkih filmova koji traje dugo, a pritom drži pažnju je Into The Wild. Sjajan film.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, a šta je "kvalitet" filma? Simbolika i alegorija svakako mogu da utiču na gledaočev doživljaj filma, a to je jedino bitno. Ja o tome govorim, da film može biti doživljen na bolji način ukoliko znaš njegov background (ako ga ima). "Kvalitet" filma i šta je to "kvalitetan" film, ja iskreno ne znam, kao što ne znam ni šta to znači u pogledu bilo koje umetnosti. Niti mi je jasno kako ljudi koriste takve termine i kategorije kada je umetnost u pitanju.

 

 

Mozda i nisam potrefio pravi termin, kvalitet,umetnicka vrednost...zovi kako hoces, no svakako znas na sta sam mislio. Hteo sam da kazem da je hteo da daje ocenu na IMDB-u sigurno bi bila ista, video on tu neku simboliku ili ne, bar ja tako mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da govorim u tuđe ime, samo sam preporučio čoveku da proba i na taj malo drugačiji način da pogleda film, pošto lično smatram da vredi, što naravno nikoga ne obavezuje da podeli to mišljenje. Samo mala sugestija, ništa više.

Edited by Sha
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Najgori film koji sam gledao poslednjih godina jeste KICK ASS,to je najgore govno ikad...

 

au...kako sam se zajebao kad sam to downloadovao...na forumu ovde neko preporuchio...

i josh vidim da glumi mrtvi nikolas cage i opet mu dam shansu...

govno od filma da ne moze biti vece...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...