Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

@emily: mislim da zaboravljas kad je radjen strip... jer ipak je film po stripu ono kao dza bu :rolleyes::D Drugaciji mindframe, drugaciji stereotipi i sl.

a za

jebem ti film kad stalno gledam u sat da vidim koliko je jos ostalo.

izjave treba dobijati neki slap in the head po automatizmu :haha: mislim nije da su ti ga pustali u fazonu Paklene Pomorandze.

Edited by MissionVao
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@emily: mislim da zaboravljas kad je radjen strip... jer ipak je film po stripu ono kao dza bu :rolleyes::D Drugaciji mindframe, drugaciji stereotipi i sl.

a za

 

izjave treba dobijati neki slap in the head po automatizmu :haha: mislim nije da su ti ga pustali u fazonu Paklene Pomorandze.

 

 

 

 

moguce da sam se neadekvatno ili nerazumljivo izrazila. shame on me.

 

da je do scenarija, odnosno u ovom slucaju adaptiranog stripa, onda bi mi mnogi filmovi ciji su scenariji bazirani na delima koja nisu nastala u nase doba bili puni stereotipa. poenta je da film NIJE kvalitetno odradjen i da ne drzi paznju gledaoca. to je moglo MNOGO bolje da se upakuje i da sa svim stereotipima iz stripa bude fenomenalan, a ovako je prepun holivudskih stereotipa kako treba da se pravi film za siroke narodne mase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba takodje znati i da je Avatar preslikani ovaj crtani:

 

Terra

 

 

 

Takodje Terra je 10 puta bolji crtac koji mi se za razliku od Avatara svideo. Kada pricamo i o 3D efektima Terra iz 2007 ga je usila skroz. Toliko o revolucionarnosti. Terra bi trebala da ide na temu preporuke, ali posto isti ljudi idu na obe teme nema potrebe da se ponavlja bez potrebe. 3D filing u Teri je stvarno ekstra odradjen dok je Avatar njesra.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mare...jedan od gorih koje sam u zivotu gledao :haha:

Poceo sam da ga gledam iskljucivo zbog Edija Grifina. I on je fejlovao ovde. :no:

 

Terra je do jaja, zasto si je postavio u Najgore filmove? Nemoj smarati sa Avatarom, ukapirali smo da ti se ne svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evil Dead jesu shit generalno (cak nezanimljiv shit) ali trojka tj Army of Darkness je meni genijalan :D Al eto ja volim i Evil Aliens i Bubba Ho Tep i My Name Is Bruce :D

 

Nego, Daybreakers - dugo se cekalo i verovalo da ce biti genijalan. E pa nije. Jebeno mnogo nije. Do pola filma je super posle se bukvalno smejes za vreme nekih scena. Steta. Al gledajte ga, ako generalno gotivite vampirsku tematiku. Stavljam u ovu temu zbog toliko velikih ocekivanja koja smo svi imali.

Edited by MissionVao
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideja za film je mnogo dobra, ali mislim da su mnogo bolje mogli da je realizuju - neke scene mi deluju skroz na brzinu odradjene. Kao da im je nestalo para u sred snimanja filma. Jedva sam docekao kraj, dok je prvi deo filma stvarno ok.

Edited by najtMare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, meni je baš prijao. Sedim, gledam, i ne razmišljam. Nema nikakvu dubinu, ali drži. Odličan je. :haha:

Ja se smorih, ali ga nisam gledao sam pa sam morao da ga zavrsim.

poster jebe. ako nista.

Prilicno je kreativan, da. Kao i sam film. :haha:

Edited by najtMare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...