Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

 

Ne seri.

Mislim te debilne izjave kao "iq" odredjuje koji ces film da gledas. Ja sam fan american pie pa imam iq preko 20 ( jer bi po tvojoj filozofiji trebalo jelte da bude takav iq ).

 

Zato, ne seri tako.

 

IQ ima dosta veze koji ces film da gledas. O tome mozemo posebno da raspravimo ako zelis. Americka pita je neozbiljan film i ne pokusava ni da bude nesto drugo. Klasicna fina komedijica koja je ok. Los si primer naveo. Ne mora film da bude dubokouman da bi bio dobar. Isto je i sa knjigama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IQ ima dosta veze koji ces film da gledas. O tome mozemo posebno da raspravimo ako zelis. Americka pita je neozbiljan film i ne pokusava ni da bude nesto drugo. Klasicna fina komedijica koja je ok. Los si primer naveo. Ne mora film da bude dubokouman da bi bio dobar. Isto je i sa knjigama.

 

Dobro.

Slusham cecu acu lukasa i dzeja.

Slusham i rep.

Zasto ima miq iznad 20?

 

Daj bre ne seri iritantne su mi te kategorizacije ljudi. Svakom moze da se svidi svasta, istina je da inteligencija bira ukus, ali ako neko slusha SAMO nesto to je odraz njegove intelgencije.

A ako slusha\gleda\cita vise razlicitih stilova pa makar od njih neki bili glupi kao noc to je ok.

 

Zato molim te, ne daj vise te tupave komentare.

 

p.s.

 

Ne moz covek da bude glup koje god knjige da cita. Ako cita svaki dan isidore bjelice i slichne ali ih cita svaki dan - ne moz da bude glup.

 

Glup je onaj sto je procitao Citanku i Bukvar za ceo zivot i jos se hvali time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ti sanjaj. :haha:

 

:haha: :haha: :haha:

 

 

 

@elitista

 

Batman nije homo? Pa samo pogledaj pederski kostim i sve ti jasno :mhihi: ...

Batbed.png

 

Sociopata? Pa svi maskirani heroji su sociopate, more or less. :)

Maskiraju se i nocu idu i gaze negativce, hello! :D

 

I opet taj hladni rat...ok ti kazesh da nije bitan...al' svejedno, sve prisutan je u fimu...sve je manje vishe vezano za njega pa i ti luzeri superheroji...

jednostavno nishta u filmu ne mozesh odvojiti od tih idiotizama... Nishta me vishe ne iznervira nego kad kao amerikanci osudjuju greshke njihove politike...

i josh pogotovo tako jeftino kao u watchmanu...

 

Kako mozesh i dalje da tvrdish da su ti superheroji originalni? Nemaju ni O od odriginalnosti...jedino originalno je davanje prevelikog naglaska na te slabosti...

jako bitan element svakog stripa/filma o super herojima su i njihove slabosti...jednostavno, heroji bez slabosti bi bili dosadni...

 

 

Najveci problem filma je verovatno to shto se reziser drzao previshe stripa..i uradio film za fanove istog...pa je verovatno to i doprinelo tolikoj monotoniji i dosadnosti...

shto kaze hefest...film je prazan...

 

Da stvar bude gora skinuo sam director cut...kao da me je neko tukao po glavi ta 3 sata ... :haha:

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shark in Venice

 

Film je apsolutni kvlt,sve preporuke da se obavezno pogleda. :mhihi:

Ima sve sto najgori i najgluplji film treba da ima uz neke bonuse

 

-jedno milijardu grsaka(najvaznija,dok rone razgovaraju bez ikakvih problema,sa sve regulatorom za disanje u ustima)

-Stiven Boldvin kao glavni glumac aka doktor profesor Indiana Baldwin,koji ide da trazi nestalog oca

-vrhunski ocajna gluma

-debilni efekti il bolje reci neefekti(svaki put kad se pojavi ajkula ili je snimak sa diskaverija i emisija o ajkulama ili scene iz drugih filmova o ajkulama,pogotovo kad Boldvin sanja kosmare)

-zloce nose crno i izgledaju opasno i naravno glavni mafijas je bas nesti madrfakr

-scene koje se ponavljaju po principu Boja na Kosovu

-neki lik je provalio da Boldvina zli momci jure kroz dve iste ulice sve vreme

-blago krstasa,misterija,sve je tu

-i kao najvaznije sama prica ogromne velike bele ajkule,koje krstare venecijskim vodenim ulicama i kanalizacijom i cuvaju blago i terorisu raju

 

 

kvltne scene

http://www.youtube.com/watch?v=rx9l2wyqWeo&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=4o90YpoeV1c

Edited by sale 83

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bronson.(jedan od mojih all time najgorih)

 

Odgledao sa sestrom i devojkom, a posle filma smo bili na korak do kolektivnog samoubistva. Ja dosao nako u fazonu sad ce vam pokazem lep film kad ono FAIL kakav nisam dozioveo u zivotu. Evo vec me nedelju dana zajebavaju zbog toga.

 

 

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nenene...ultra stereotipni...

comedian je neka kombinacija vishe negativaca(npr. jocker se vidi izaviona kod njega), pa onda rorshah(jeste cool lik, al opet podseca chak i kostimom na scarecrowa iz batmena)...

 

dalje...

batmen - sociopata, psihopata i latentni homoseksualac...

superman - frustracije zbog lois lane, neprilagodjenost, neodluchnost..

wolverine - neprilagodjen, agresivan...

itd...

...kod njih se to provlachi usput i ne smara toliko...

...a kod likova u watchmanu su malo jache naglashene te negativne strane, kao da dodaju na originalnosti...opet...jako bljutavo...

...samo jeftino udrobljene osobine mainstream heroja..nishta spec , na shta bih trebalo da se odushevim..pfff

 

kritika hladnog rata nije bitna u filmu? pa to non stop bode ochi ..jednostavno je nemoguce odvojiti kao taj "glavni zaplet" od tih debilizama. kamo srece da su na nechem drugom gradili prichu :mhihi:

 

ti unwanted superheroji su mi od negde poznati..hmmm...a da...iz the incredibles, znash onaj pixarov crtani :haha:

 

cela ta parodija americhih supeheroja u ovom filmi mi je totalno ne zanimljiva i bzvze...

ok, u filmu su hteli da ozive te pulp heroje, prichu i atmosferu iz stripa, da bi se svideo fanovima pomenutog...i kolko mi se chini i uspeli su u tome...al opet mene kao obichnog gledaoca uopshte nisu pogodili...

 

i da ne duzimo ...tebi se svidja film...meni je totalno shit...kraj

 

 

dobro je. izgleda da nisam jedina koja je napljuvala film.:D

 

gledala sam ga neko vece i izgubila tri sata zivota. jebem ti film kad stalno gledam u sat da vidim koliko je jos ostalo.

 

prvih sat i po sam se i nadala da ce da pocne neki iole zanimljiv zaplet da ne bude totalni fejl, ali dzaba. kad je i zaplet poceo, uber stereotipi su jos vise isplivali.

 

gresaka milion. muzika neprilagodjena. romanticna scena u dzinovskoj muvi pod mesecinom...:puke:

 

rorscharch je jedini zanimljiviji lik, ali nedovoljno zanimljiv da izvuce celokupni dozivljaj na makar neki prihvatljiv nivo.

 

a tek prica... muka mi je od "rusi ce sve jadne da nas pobiju, ali mi cemo da napadnemo njih mozda, a mozda i ne. ali videcemo sta predsednik kaze..."

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...