Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako exit ubrzo ne uradi neshto po pitanju lineupa zeshce ce da popushi...ostace samo fest elektronske muzike...

treba ima neki rage against ili rammstein da malo popravi situaciju...

da ne pricham shta im treba na metal stageu...

shto se tiche main stage...sem za mobija...nisam chuo ni za jednu drugu grupu ili izvodjacha od tamo navedenih...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutni line up na Szigetu:

The Prodigy, Placebo, Fatboy Slim, Bloc Party, Tiken Jah Fakoly, Calexico, Rise Against, Klaxons, Ska-P, Pendulum live, The Ting Tings, Boban Markovic Orkestar

Sve uzas do uzasa...

Jebote,u sta se taj Siget pretvara? :uhoh::no:

 

Al valjda ce biti nesto zanimljivije na Hammerworld stage-u...

 

 

kupila sam kartu za exit, ali je mozda bolje da nisam... videcu kako ce se stvari odvijati do kraja, ali sve mi se cini da nece biti nista meni zanimljivo...

Bolje da je nisi kupila.

Menjaj je za pivo :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Exit? Bice nesto da valja, svake godine je ista prica, a nikako da shvatimo da to nije metal festival. Bice mozda 1-2 jaca metal imena, i to je sve.

 

To. ljudi se skenjali k'o da je Wacken objavio ovu listu izvodjaca. :)

 

A, uostalom, ima jos dovoljno vremena, tek cemo da vidimo ko ce biti na metal stage-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno ili se zajebavas? gde si to video?

ja mislio da ovi iz Exit organizacije nisu ni culi za takve grupe :)

Inace ovo je prvi Exit na koji idem, nadam se da ce biti bar 2-3 metal grupe koje volim, mada tesko...

ma svejedno, idem sa drustvom i da vidim tu ludnicu, a za metal cemo morati na solo koncerte ili u inostransvo na festivale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo otkud mi to:

http://www.bravewords.com/news/109997

 

Ne razumem ovaj deo da organizatori nisu culi za takve bendove, pa prosle godine su svirali Tiamat i Rotting Christ, pretprosle Satyricon, 2006. Moonspell... Ne vidim zasto je ovo tako cudno, narocito zato sto se vec nekoliko godina prica o dovodjenju MDB na Exit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bre JA sam mislio da ne znaju...

Stvarno ne pratim puno Exit (fazon znam samo da je Nightwish bio prosle god :) ), kazem ti da nikad nisam bio...

Ovo je prva godina da Exit nije u sred ispitnog roka pa reko da odem sa ortacima koji idu svake godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno ili se zajebavas? gde si to video?

ja mislio da ovi iz Exit organizacije nisu ni culi za takve grupe :)

Inace ovo je prvi Exit na koji idem, nadam se da ce biti bar 2-3 metal grupe koje volim, mada tesko...

ma svejedno, idem sa drustvom i da vidim tu ludnicu, a za metal cemo morati na solo koncerte ili u inostransvo na festivale

 

 

ma bre JA sam mislio da ne znaju...

Stvarno ne pratim puno Exit (fazon znam samo da je Nightwish bio prosle god :) ), kazem ti da nikad nisam bio...

Ovo je prva godina da Exit nije u sred ispitnog roka pa reko da odem sa ortacima koji idu svake godine.

 

Heh brate moj ... ti si isti kao manager MDB, on je krenuo da prica Polzovicu i da objasnjava ko je MDB . A Polzovic ti je 91 pustao spotove MDB-a i Live snimke u tadasnjoj emisiji koju je vodio(hard metal) ... ako neko zna za bendove i za metal to ti je Kole koji je glavni za Explosive stage. ;)

 

Samo je glavni problem kod Exita sto Explosive ima NAJMANJI budzet od svih stageova na tvrdjavi ! Cak manji i od onih stageava koju su polu prazni ... jbg.

 

PS> Izgleda i Keep of K. svirka :)hahahhaha.

 

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...