Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

Taj dan sam u svakom slučaju tamo, ako se ne poklope sa Brajdom gledam ovo.

Mene je u takvim slucajevima uvijek pratio Marfijev zakon o Exitu...ako moram da vidim bar jedan bend van main-a,obavezno ce se podudarati sa necim sto me najvise zanimalo na mainu tog dana...the prodigy/meshuggah,manu chao/tiamat,pet shop boys/moonspell...itd.......tako da me ne bi zacudilo da dovedu portishead,radiohead ili nesto slicno i stave u isti termin kad je MDB. :D

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene je u takvim slucajevima uvijek pratio Marfijev zakon o Exitu...ako moram da vidim bar jedan bend van main-a,obavezno ce se podudarati sa necim sto me najvise zanimalo na mainu tog dana...the prodigy/meshuggah,manu chao/tiamat,pet shop boys/moonspell...itd.......tako da me ne bi zacudilo da dovedu portishead,radiohead ili nesto slicno i stave u isti termin kad je MDB. :D

 

A vidiš meni je takav raspored odgovarao jer uglavnom bežim od "opštih" mesta i krkljanca main-a.

Mada je zanimljivo da je Meshuggah posmatralo daj bože 300 ljudi a da je na Moonspell rupa bila neočekivano puna; činjenica je da metal stage ima oko 200-300 posetilaca koji dolaze ciljano zbog njega na EXIT i da uspešnost i interesovanje za svirku zavisi često od ostalih bina i rasporeda izvođača na njima. Zaključak - ove godine line-up je sjajan i daleko iznad očekivanja imajući u vidu prosečnu posetu i interesovanje za tvrđi zvuk prethodnih godina ^_^

 

A ja bih bio srećan da gledam MDB na glavnoj bini oko 20h jer će biti interesantni mnogima koji uopšte ne slušaju ovakvu muziku, slušljivi su a sigurno će zvučati bolje nego na slabijem ozvučenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ritchie Hawtin me za sada jedini interesuje od ne-metal mzuike. Mozda i Arctic Monkeys mada njih nisam nikad nehsto preterano volio, bash su mi nekako bili tinejdzerski.

 

Musik!

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je u takvim slucajevima uvijek pratio Marfijev zakon o Exitu...ako moram da vidim bar jedan bend van main-a,obavezno ce se podudarati sa necim sto me najvise zanimalo na mainu tog dana...the prodigy/meshuggah,manu chao/tiamat,pet shop boys/moonspell...itd.......tako da me ne bi zacudilo da dovedu portishead,radiohead ili nesto slicno i stave u isti termin kad je MDB. :D

Ko ti kriv kad imaš tako širok muzički ukus. Ponekad je dobro biti ograničen. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

korn :udri:

 

Ne vidim razlog za ovako nesto. Pa Korn je sasvim logican izbor za jedan komercijalan i (po ko-zna-koji put) NE-METAL i, cak, NE-ROCK nego zanrovski potpuno razudjen festival. I svidelo se to vama ili ne, na taj Korn ce doci gomila ljudi i bice u potpunosti isplatljivo za organizatora. A ako ste vi svi tako veliki metalci pa se osugate na sam pomen njihovog imena - molim lepo, dodjite na Explosive stage i boli vas dupe ko svira na main-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...