Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E,ajde iskulirajte malo sa prozivkama,mrzi me vise da cistim temu :)

 

 

@Defunctus:otvoricu ti jebenu Siget temu,da ne strecas ovde ljude sa najavama za Siget :bigblue::pivopije:

 

 

 

Inace,prvi dan i nije tako los (Death Angel,Kataklysm i ne znam ko jos),a ostalo je sranje,so far.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
:D:D:D

 

 

E moj pametnjakovicu! Nista ne znas, a ja dati objasnjavam nemam snage. Prosli put sam pokusao slepima da pokazem put, ali niti oni hoce da ga nadju, a i moderatori stite repere, rejvere, densere, folkere, popere, narodnjake, turbofolkere i tako dalje. Metalci su ovde ugrozena vrsta i vreme je da menjaju forum. Videcu ako budem imao vremena da ja napravim jedan dostojan i na njemu ce biti samo prava muzika, a onaj ko samo pomene Coldplay, Radiohead, U2, Maroon 5 i slicno bice banovan za stalno.Dj-eve ko pomene dolazicu sa dvocevkom u kucnu posetu. Pozdrav za moderatore - tanke likove skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj pametnjakovicu! Nista ne znas, a ja dati objasnjavam nemam snage. Prosli put sam pokusao slepima da pokazem put, ali niti oni hoce da ga nadju, a i moderatori stite repere, rejvere, densere, folkere, popere, narodnjake, turbofolkere i tako dalje. Metalci su ovde ugrozena vrsta i vreme je da menjaju forum. Videcu ako budem imao vremena da ja napravim jedan dostojan i na njemu ce biti samo prava muzika, a onaj ko samo pomene Coldplay, Radiohead, U2, Maroon 5 i slicno bice banovan za stalno.Dj-eve ko pomene dolazicu sa dvocevkom u kucnu posetu. Pozdrav za moderatore - tanke likove skroz.

 

Slazem se sa covekom!

 

Metal On!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg, sad tek videh da je Patti Smith istog dana kad i Death Angel, Kataklysm i Keep - toliko o mom odlasku na njen nastup...

 

Da, jbt, ovo ce biti drugi put da gledamo Keep i Kataklysm u istom danu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...