Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OT: Carcass su već jednom svirali u Hrvatskoj i to 1992. godine u Puli na terasi kluba Uljanik.

 

Za njihov ponovni nastup u Hr se mora sačekati službena potvrda.

 

Band je trenutno poprilično skup, jedan od uopće najskupljih.

Edited by Pavao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuuu, možda bih otišao na Madness - samo nek mi odsviraju House of fun.

meni Baggy Trousers i aj zdravo...

Sviraju i jedno i drugo :)

Trecu stvar koju sam prepoznao je 'Our House' (il' kako se vec zove) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BLIC javlja da dolaze Arctic Monkeys 9.jula

Hm, ne slusam ih, al' OK.

Eto, bar nesto Arkticno da dodje, kad vec Sonata ne dolazi. :)

 

A ako uspem da se odvucem do Lowlands Festivala u NL, videcu oba gore navedena benda. :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.exit.kontraweb.net/rezultati.htm

 

kao i do sada puca im kurac ankete kad je main u pitanju, to stekaju za green fest. ovi su na anketi, iznad muse, znaci 2-4000 ljudi su zainteresovani za njih. uz kraftwerk i madness spisak headlinera za main je skoro gotov,nista spektakulao kod 10. godisnjice exita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da se ti jedini ovde radujes kad najave nesto novo (ne-metal) na Exit-u :)

:meshuggah::opusteno:

:bigblue:

Metal koncerte imas tokom cijele godine,a Exit je idealna prilika da se vide bendovi poput Monkeys-a,jer se niko ne bi usudio da napravi ovdje njihov solo koncert,da se ne bi ponovili Muse ili Kaiser Chiefs.Tako da se bas radujem takvim najavama...i dobro je za edukaciju publike u Srbiji. :razz:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to exit moze da "edukuje" dok zivimo u karantinu i trebaju nam vize za neki drugi fest. da odlazan na sziget ili nova rock nije zakomplikovan smaranjem sa vizama, exit bi morao da razmislja malo vise trzisno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to exit moze da "edukuje" dok zivimo u karantinu i trebaju nam vize za neki drugi fest. da odlazan na sziget ili nova rock nije zakomplikovan smaranjem sa vizama, exit bi morao da razmislja malo vise trzisno.

 

 

+1!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad cuo za ove Arctic Monkeys :) :)

 

 

Nego...cool im ovaj novi sajt...mozes da gledas snimke s' proslogodisnjih nastupa !! Danas sam bas odgledao The Hives (ala je kidanje bilo :rockdevil: ) i svrsio po 100 put u zadnjih godinu dana na Juliette Lewis !! Stvarno mi se dopada ta teta :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...