Jump to content

Mixtape08


KRANG

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OMG , uplouduje mi vec 2 sata, a pishe da treba josh 3 . T.T

 

Nego ovako da napishem Simin mi se mnog osvidja, onako ima komercijalnosti, al isve je lep ospakovano da moze iz jednog cuga sa zadovoljstvom da se preslusha,i ako sma sve pesme vec chuo.8.5/10

 

Kao sto rekoh ranije , Baalov je mnog ofin ali previshe istih pesama, tako jest mnogo indija bre. Ima jedna pesma koja mi se izrazito svidela a to je Tiger Lou, to moram u skorije vreme da skinem da poslusham. Ali ima josh tu kul stvari. 6.5/10

 

Marko, me je odushevio. Jes sto dosta stvari nisma chuo odatle nego sto mi se sve svidja, stvarno lepo i izuzetno, poshta sma slushao na MP3-u neznam tachno da kazem koje pesme mi se svidjaju, ali ima dosta onih cool. 8.5/10

 

Hahahahah cool cover Sinsitrelu. : )

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah sto je generisao link.. tifone :)

 

edit: ok je sendspace, sta kenjate.. pici max brzinom i ne ceka se apsolutno nista..

 

edit2: @Lunar: kako si sve pesme vec cuo kad kazes da nisi slusao Tiger Lou? :D

P.S. Tnx ;)

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga mamu li mu, posle 6 sati uplouda.

lmtid2.jpg

 

http://www.megaupload.com/?d=OG2FMCF1

 

Dok sam uploudovao ovo chudo , shvatio sam jednu gorku istinu, a to je da 50% muzike koje sam hteo da stavim u ovaj mixtape su otpali. Dosta je ne-metlaski a to nelichi na mene, tako da u skorije vreme ochekujte #2 , koji ce biti dosta tvrdji i tachno da zaokruzim neki ciklus koji je proshao ove godine.

 

I sada kada sam uploudovao napokon mogu da skinem preostale mixtapove,

 

P.S. Ima li neki brzi nachin za upload umro sam dok sam ovo upovao? : )

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinstrelov fin. 27 mrtvih vetrova ima par zanimljivih koje nisam čuo pre, a skinuću albume.. Lunarov neću da preslušam, čisto zato što je neverovatno neduhovit sa tracklisting.txt. Sledeći na redu Ponyjev i Kristianova oba i darthov. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazno je da si ti skinuo, sve ostalo je manje vazno. :D Ionako si verovatn chuo 80% onoga sto ima na tom mixtapeu. Ko ja sa Azalovim metal Mixtapeom.: )

 

Nego te pitam. Ovaj Tiger Lou , jel u slichno vajbu ceo album ko ova tvoja pesma sto si ti postavio poshto mi se mucho svidja. Dok mi Kings of Leon nekako stvanro nepashu.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voivodo neradi ti link za mixtape :( .

 

Sto se tiche Ponijevog okej je i neke pesme su mi se bash dopale kao tipa one od Sybreeda Ashes Divine i Samhain. Neshto sam imao odbojnost prema ovim grupama, ali sad cu im dati shansu i ako verujem da je ovo samo na prvu loptu i da ce mi se samo ta jedna pesma od ovih grupa dopasti.

 

Sledeci na redu je metal Baal pa Sinstrel, OOT , Vojvoda 2 pa Darth. : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego te pitam. Ovaj Tiger Lou , jel u slichno vajbu ceo album ko ova tvoja pesma sto si ti postavio poshto mi se mucho svidja. Dok mi Kings of Leon nekako stvanro nepashu.

 

Jest', mračniji je album poprilično nego prethodna dva. Skini, A Partial Print se zove.

 

Skidam Vanjin, a i drug Buda je napravio remix, sad uploadujem taj mix, pošto Budji nije baš sjajan upload. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...