Jump to content

Mixtape08


KRANG

Recommended Posts

evo ga metal mix, duzi je nego sto treba, 130, 80 min.

 

jel moze neko da mi kaze gde da uploadujem, posto rapidshare mi dade da samo 10 ljudi skine pa ce da nestane.

 

ili ako neko od vas premium pedera hoce da uploaduje kad skine.

imas sad opciju na rapidu kad uploadujes nesto da otvoris neki "collectors account". to je besplatno i samo treba da napravis username i sifru, nema nikakve verifikacije i tih sranja, i posle toga tvoj fajl moze beskonacno da se skida.

 

odlican cover.

 

lepo krange, lepo... odlichan ti je tejp... ili za curice ili za fine gej mushkarce, biraj...

i do it for teh ladies

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel moze neko da mi kaze gde da uploadujem, posto rapidshare mi dade da samo 10 ljudi skine pa ce da nestane.

 

Samo registruj onaj free collecters account i moći će ljudi da skidaju koliko hoće puta. Mada, ne zanm da li to može sada, kada si već završio sa uploadom i verovatno zatvorio tu stranicu gde ti je bio link.

 

EDIT: Upade KRANGŽ u post.

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo neradi ova muzika za jake momke. Evo preslushah Lazini mixtejp, i bilo mi lakshe kada sam video da nema crnaca. No malo previshe india za moj ukus, ali vi to curice volite pa ajde kao okej. Za ovog Venetian Snares prvi put cujem ali zvuchi opako dobro, dok me je onaj Benga smorio. Posle te pesme idu sve sami hitovi, meni najveci hitovi na mixtapeu su Golden Days of sun i The Adolescent. 8/10

 

Evo skinuo se Baal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoj sam preslušao još onda kada si okačio na spejs u bulletinu. KRANGov je super, ona stvar od meho plaza je hit. Markomanija fina, kao i svake godine (ja nisam imao mesta za LOA :)). Skinuo sam i ostale, preslušaću u prevozu, stavio sam po plejlistama u plejer. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada sam preslusao Behritov, Ponijev i Krangov mixtape.

 

Behrite, uz pomoc tvoje kompilacije cu definitivno skinuti par bendova o kojima sam citao samo recenzije (koje su uglavnom bile pozitivne) ali me je uvek mrzelo da skinem bilo sta od istih da bi ih preslusao. :D

Smetalo mi je jedino sto su sve pesme mirnijeg konteksta, nema neke cukacine (ocekivao sam da ces staviti neke doom-aste pesme ali nista od toga) :(

 

Pony, sa Cynic-om i Ashes D. si potrefio ostatak mi se i nije toliko dopao sa obzirom da su mi 3-4 pesme u slicnom stilu radjene pa mi je to malo bilo dosadnjikavo, a i poslednja je preokrenula sve naopacke. ;)

 

P.S. Nabaci mi album Samadhi na pp. :pivopije:

 

A za kranga, otkrio sam svoju potisnutu indie licnost, i odlucio da izvadim svoj irnonicno sivi vuneni dzemper sa kragnom iz naftalina, somotne svetlo plave pantalone i odem do obliznjih domacih klubova da stojim u cosku sa picem u ruci, i merkam indie cice.

:redface:

 

the shame.

 

 

Sledeci na redu su Markoman i Simm A))), posle ce i suzan :bigblue: kada uploaduje metal mixtape.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao Lazin, ima super stvari koje nisam slusao [tipa Orange Tulip Conspiracy, Spiritualized], ili koje sam pak zaboravio da overim [poput Venetian Snares, Kayo Dot]..

Krangov i Behritov - odlicna plejlista za pustiti kad ti ortak dodje da prespava :)

Moj mixtape ispade najvise mainstream :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...