Jump to content

Limp Bizkit


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

e de ste e nismo se culi godinu dana, reko da ne smaram jer sam vido da ovo nece izaci skoro... dobar je album ima super stvari, totalno je ono sto je bilo, ako si ranije mrzeo limp i sad ces :)

 

imam par zamerki al s obzirom kolko sam cekao ne obracam paznju... inace nikad nisam bio ovako objektivan :D

 

i dalje sve vesti mozete da pratite na http://www.facebook.com/pages/Limp-Bizkit-Serbian-Army/117081688330283

 

uskoro izlazi spot za kobru, nastupaju po evropi upravo, ko oce do becha moze, ja idem :)

 

pis aut

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fred Durst jos uvek ima mentalitet geto klinca repera. Bukvalno samo jos fali da baca novce u kameru, ali sve je tu reperski pokreti, polu-gole cice, skupa kola, bas onako kako prave spotovi crnci kada zapocinju svoju karijeru. Klise i mnogo jadno. I treba u spotu mnogo vise da se pojavljuje Wes Borland jer je ipak mnogo zanimljiviji lik od ovog raspalog Freda.

 

Inace evo ga Korn, Limp Bizkit.... sta bi se Nu metal vraca u modu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace evo ga Korn, Limp Bizkit.... sta bi se Nu metal vraca u modu?

 

Ovo je savrsen trenutak da se nu metal ressurectuje i da ga klinci zavole. Krenuce opet spajanje hip hopa i metaloidnih zvukova samo sa drugom formulom, melodicnije, vise gitara, vise djuske i vise gejstine, odnosno glema.

 

edit: svi ti hip anderground stilovi (djent, nintendocore) ce da budu amalgamirani skupa sa hip hopom u novu pop formu.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Administrator_ressurected

Novi album LB bi bio dobar ............................ da Fred ne peva u njemu i da ne piše pesme. Nemam ništa protiv njegovog glasa ali o cemu on peva ?

 

Ne mosh te mi nishta, nabijem vas sve, ja imam kinte a ti ga pushi....bla, bla , bla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...