Jump to content

NHL


Geralt of Rivia

Recommended Posts

36 šuteva na gol protiv Detroita (Wingsi 15), 39 večeras (Predatorsi 24), realno su mnogo bolje igrali od protivnika u obe utakmice, ali Nešvil je uvek zajeban, Rinne na golu je uvek izazov.

 

Anaheim gol u prvom minutu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stole urok, 3:2 :haha: Bice ludnica do kraja

 

Plave jakne preokrenule na 3:2...kod 0:2 sam kleo sudbinu sto ne odigrah danas tiket na Red Vingse, Kolumbus im stalna musteria...kad ne lezi vraze...bice i tu klanja do kraia, jos 10 minuta

 

Dacjuk 3:3 :bigblue: Sezona pocela u velikom stilu

 

I Kalgari izjednaci, haos

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol 3:3, imaju li ovi golmane :D

 

Lidstrom je otišao u penziju. To nije baš razlog da Wingsi odjednom budu loši, ali nisu baš lepo počeli. Čitam malo komentare po NHL sajtu, njihovi fanovi su baš arogantni. Pred utakmicu sa St. Luisom kao 'Bluesi ove godine neće biti problem, možda će samo Čikago biti teško pobediti', kad ono cap 6:0. Kolumbus su trejdovali Neša, pa su naravno svašta dobili zauzvrat. Svakako ne može biti gore od prošlih sezona :D Oni imaju nesreću da su u najjačoj diviziji, pošto je sad čak i St. Luis stasao u jaču ekipu, tako da moraju igrati po 6 utakmica sa dosta jakim ekipama, (Detroit, Čikago, Nešvil, St. Luis), u normalnoj sezoni naravno, pojma nemam kako su u ovoj skraćenoj to regulisali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIkad mi se nie nesto specialno doimio ovai Hiler, ali oni odlucise da mu daju sansu, pustise legendicu Zigera niz vodu...takoe kakoe...jedino Otava lagano, sve tekme veceras neizvesne...i Toronto zamalo da izjednaci protiv Bafala, ponistise im gol minut i po pre kraja...

 

Meni su oduvek simpaticni bili Blu Dzeketsi, ali vecito su kanta od tima, kao nekad Vankuver u NBA...mozda i oni dozive sudbinu sadasnjih Grizlia, ko zna, sport je nepredvidiv :bigblue:

 

Provuce se Detroit, dobise na penale...i oni me podsecau na sadasnje Seltikse, mnogo iskusnih i priznatih igraca, ali vec prosli zenit kariere, blize penzii nego ozbiljnoi igri...a dolaze mladje, brze i jace snage, zeljne dokazivanja, treba im parirati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se da je Hiller prošle sezone imao niz baš dobrih partija, ne sećam se tačno kada, ali se sećam da sam dobio dosta opklada igrajući na njih :D A ne kao danas, odigram 3+ golova za St. Luis na kvotu 2.30 i padnem na San Antonio, na koji sam igrao hendikep -5.5, i oni promaše dva slobodna bacanja u poslednjem minutu i pobede 5 razlike, ke lastima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobeda, posle dobrog starta u 3/3 i 5-3, opet zamalo da se prokocka prednos'...na kraju 5-4...ove sezone ce se igrati na gol vise, totalni hokej :haha:

 

Iskreno, poima nisam imao o ovom Viniku, a on u prvom kolu 2 gola, veceras 2 gola i asist, sjajno :rockdevil: Mogao bi da bude kljucni sraf u ofanzivi, uz vec standardne Geclafa, Perija, Bobija Rajana i bogoca Selanea

 

Cao, cao, Iginla :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

do jaja tim imaju daksi, mesavina veterana i mladih snaga. zasluzena pobeda, odigrali cvrsto u trecoj iskoristili svoje sanse i uzeli w. btw, dobra aistencija kogliana kod 4. gola.

 

za iginlu se prica da ce ga trejdovati ukoliko ne budu usli u trku za plejof. realno, treba da ode u neki jaci tim, sa ovakvom ekipom kalgari nema sta da trazi u post-sezoni. legenda zasluzuje da podigne stenli kup makar jednom u svojoj karijeri.

 

yobo, jel igras fentazi na yahoo? ja zaboravio da se prijavim valjda nije kasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće ove godine klanje sa Čikagom. Kane i drugari razbijaju, valjda će nastaviti i sledeće nedelje kada počne fantazi :obrv: Bluesi nesrećno počeli u Dalasu, ali Perron izvukao situaciju i sada imaju lepih 4:2 pred početak poslednje trećine. Opet solidno zatvoren protivnik, Starsi su uputili samo 14 šuteva ka golu Halaka. Ih, urekoh, 4:3 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ju šta je Quick radio tako daleko od gola o.O Još lik sam ostao, baš su loše Kingsi odigrali. Sutra počinje fantazija :rockdevil: Šteta što se nije računala ova nedelja, ovaj Anderson zverski brani za Otavu, primio 3 gola u 4 utakmice, negde oko 96-97% odbrana. Neka je sa srećom Devilsima u poslednjoj trećini, neka Tampa još malo ugazi Filadelfiju, i neka Bluesi večeras odigraju bolje nego sinoć, laku noć :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako funkcioniše ova +/- statistika na fantaziji? Zar to ne bi trebalo da bude kretanje rezultata dok je određeni igrač na ledu? Ono, ekipa postigne gol i svi koji su trenutno na ledu dobiju po +1?

 

Obija mi se o glavu St. Luis pristrasnost ove nedelje, igraju samo 2 utakmice u ovih 7 dana, a u ekipi imam 6-7 njihovih xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za +/- http://proicehockey..../plus_minus.htm

 

Ja sam losu ekipu sastavio za ovu nasu troinu zaednicku ligu, imao sam pre toga 5 draftova, ni kriv ni duzan :haha:, pa sam birao uglavnom igrace koe nisam uzimao u prethodnim draftovima, da ispadne sarenoliko :)...jos me unisti Varlamov, pukose 4-1 od Edmontona proslu noc...a protivnik ima Dubnika na golu, kako se potrefi :D (toe samo 3 golmanske kategorie da sam u minusu, ali dugae nedelja, da sacekamo :) ) Ista stvar i sa mnom, protivnik ima vise raspolozivih igraca + odbrambeni njegovi mnogo vise 'udarau' (hits) i tu sam prsao kao oblanda...morace neki trejdovi da padnu :)

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, znači samo 5 na 5 ili shorthanded se računa za +. Ja vodim otprilike samo u golmanskim kategorijama. U golovima smo izjednačeni, u asistencijama i +/- gubim, kao i u šutevima, hits smo tu negde. Jbg, protivnik je danas i juče imao ukupno 6-7 igrača više koji su igrali, a još su moji od juče bili otprilike sve najslabiji igrači u mom timu, sem Burrowsa iz Vankuvera. Danas je malo bolje, Del Zotto izdominirao, Grabner uvalio gol Pitsburgu, Islandersi urnisali Fleury-ja, koji je srećom protivnikov golman, kao i Lehtonen kojeg su urnisali Wingsi. Mene spašava ovaj Anderson, koliko god Pavelec pokušavao da usere situaciju :D Sad igraju Sharksi, tu imam Couturea i Havlata, ali na nesreću protivnik ima Marleaua koji je neverovatno dobar na početku sezone. U četvrtak imam punu postavu spremnu, napokon igraju Bluesi, i to protiv Columbusa, nadam se gomili poena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I isto sam izvalio kako glupo pravilo...za kategoriu iskljucenja (PIM), ja sam mislio dae kao u Nba fantaziu pandan izgubljenim loptama...dakle ko manje ima iskljucenja, taj dobija u toj kategoriji, ali ispade dae suprotno, bolje prolaze timovi sa prljavijim igracima :haha::no: No, dobro, sve su ovo decije boljke, uguracemo se valjda sva trojica u plejof (od 4 mesta :D )

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaaaaaaa. Meni Clowe pre neki dan 35 minuta zaradio, pojma nemam kako, i izbacio sam ga iz tima pre nego što je počelo ovo kolo, da mi ne usere. Ne kontam zašto se dobijaju pozitivni poeni na isključenja, nema smisla o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć sam preokrenuo rezultat i vodim 6:4 :D Danas mi igra 17 igrača čak, protivniku 11. Imam dobru šansu da povećam vodstvo, pošto Bluesi igraju protiv plavih jakni, a Sharksi dočekuju Edmonton, u te dve utakmice mi igra gomila igrača. Idemo, 6-0 za St. Louis i shutout za Eliota :D Ladno je ovaj Anderson iz Otave vodeći golman u ligi, čovek brani kao zmaj, 97% posto odbrana ako se ne varam, ispod 1 gola po utakmici prima o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi su rasporedi ekipa koje pratite? Uopšte mi se ne dopada kakav je bio raspored Bluesa na početku. Odigrali su 8 utakmica, a od toga su 6 bile back-to-back, tj. tri puta po dve utakmice u dva dana. Što je još gore, u sve tri koje su bile igrane 'drugi dan' je protivnik imao bar jedan dan više da se odmori. Tako su npr. igrali protiv Columbusa pre par dana (pre toga iz nekog razloga imali 4 dana pauze), i onda sledeći dan išli u Detroit, protiv Red Wingsa koji su odmarali prethodni dan. Ista stvar, igrali protiv Nešvila i sledeće veče u Čikago, koji prethodno veče nije igrao, i to su dva poraza ove sezone. Užasno glup raspored, nadam se da se neće tako nastaviti, metodom prvi dan slabiji protivnik drugi dan jedna od najboljih ekipa lige koja odmorna ulazi u meč :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anahajm odigrao samo 7 utakmica, mislim dae to najmanje od svih...ali zato su u ovim prvim kolima isforsirali Edmonton i Vankuver, cije igrace kao za inat su imali moji protivnici (jedva se provukoh poslednjih 2 dana...od glatkih i gotovo sigurnih poraza - dosao sam do 5-5-1 u nasoi ligi a u nekoi sa bodovima sam imao 60 poena manje i u nedelju na ponedeljak Kunic da 3 gola i Malkin 2 asistenice i pobedim :haha: )

 

A inace sto se tice rasporeda, nesto su smuljali il mi se bar tako cini iz ove perspektive..nekih dana su igrane samo 3 utakmice, sto mi dodje neverovatno, oni bas skratili ovu sezonu :haha: ...i to Stole, sto si lepo primetio - neke ekipe pauzirau 4 dana, Anahajm je 3 zaredom ladio...ove nedelje ce igrati 4 meca, prvo kuci sa Sarksima, pa onda krecu seria gostovanja od 6 meceva, bice cupavo

 

Veceras derbi sa San Hozeom, zajeban protivnik, bez poraza do sad u regularnom toku, a i dobili su nas na penale prosle nedelje...nesto je kilavo poceo glavni duo Geclaf-Peri, sreca te igraci iz drugog plana to nadomeste, moa nova braca Bonino, Vinik i Kogliano :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...