Jump to content

NHL


Geralt of Rivia

Recommended Posts

  • 2 months later...

Nego, sezona se polako zahuktava, timovi su odigrali 20-25 utakmica. Ima nekih prijatnih iznenađenja, Toronto se napokon malo uzdigao i trenutno je na deobi 2. mesta na istoku, sa Panterima koji su takođe prijatno iznenađenje. Na zapadu Minesota praši, odlično su počeli, sada su malo usporili ali još uvek drže vodeću poziciju u konferenciji. Moji Bluesi opet odlično otvaraju sezonu, trenutno su 3. na zapadu, poen iza Minesote i Čikaga, sinoć pobeđeni umišljeni Capitalsi u Vašingtonu :mhihi:

 

Šteta što ne prenose hokej na našim televizijama, pošto ovi američki komentatori ubijaju koliko su dosadni. Posebno kada gledaš svoj tim na gostovanju i slušaš komentatore ekipe domaćina. No dobro, lepo ih je čuti kako tuguju :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

To je valjda samo zabava za publiku, mada ima i nešto taktike u tome, tipa biranje igrača sa kojim ćeš da se biješ kako bi isti dobio isključenje od 5 minuta i tako bi njegova ekipa bila oslabljena :mhihi:

 

Pa dobro, ali mi nije jasno zasto ih pustaju da se biju, odrazava li se to na rezultat nekako osim tako sto ta dvojica bivaju iskljuceni? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to što obojica bivaju isključeni može da utiče na rezultat :D Neke ekipe su bolje u igri 4 na 4 od drugih ekipa. Pošto se inače igra 5 na 5 (ne računam golmane) taktika se obično uvežbava za taj brojčani odnos, ili za igrača više/manje. 4 na 4 su ređe situacije, ali eto neki verovatno i tuče kombinuju u taktiku kako bi dobili taj odnos na ledu :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Možda će ih to motivisati da postižu golove, kao što ne rade u poslednje vreme :bigblue: Ja sam u konstantnom šoku što je ekipa koju simpatišem na vrhu lige. Navikao sam da podržavam autsajdere :mhihi: Kad malo razmislim, već neko vreme nisam gledao plejof :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ispalo je jako zanimljivo. Bilo je mnogo borbe za poslednja mesta i na istoku i na zapadu, tako da 'najslabije' ekipe ulaze u plejof otprilike užarene, posebno npr. Finiks, LA, Vašington. Biće odličnih utakmica. Ako je suditi po međusobnim duelima ove godine, jedino je St. Louis počistio svog protivnika (4-0 ove sezone, 9-3 u golovima valjda), kod ostalih parova i jedna i druga ekipa su ugrabile bar po pobedu. Zanimljivo da npr. Otava ima 3 pobede i poraz protiv Rendžersa, dok je sasvim moguće da će se namučiti Vankuver, LA je igrao odlično za tu osmu poziciju, a imaju 2-2 protiv Vankuvera u toku sezone. Ali, 4. protiv 5. mesta, u obe konferencije, biće klanje :rockdevil: Ispadaju Red Wingsi u prvom krugu :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не дирај ми Детроит. :D

 

Тешко да ће Нешвил успети да их избаци. А од тога у какву форму Вингси уђу зависи да ли иду у финале конференције, пошто бих рекао да су објективно бољи и од Чикага и од Финикса (а ту ипак Којоте очекујем да прођу даље).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešvil je jako dobar protiv ekipa iz divizije, protiv svih imaju pozitivan skor ove sezone. Ali jbg, ako budu zdravi svi u Detroitu, mogli bi Red Wingsi proći. Ali, moraju da pobede u gostima, a to im je bio popriličan problem ove sezone. Biće dobra serija :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

То стоји. Можда су се целе сезоне чували и нису хтели на страни да запињу, па ће сада све да поједу. :haha:

 

У сваком случају, рекао бих да је од ових четвртфиналних парова најзанимљивији Филаделфија - Питсбург.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...