Jump to content

AIDS


gavrosaurus

Recommended Posts

princ ti je u fazonu ja nemam picke pa ih mrzim sve i mrzim njihove vagine i moram da serem stalno o njima.princ slusaj ti si krupan stasit covek samo da se osisas,krenes da se oblacis ko covek,stavis kontaktna sociva i pravac splavovi,diskoteke,klubovi i bice kurvi koliko hoces.ovo mislim u najboljim namerama :cool:

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

E svrbi me pachon za sidu. Ionako cemo svi jednoga dana da crknemo i isstrulimo,jebote samo neka paranoja se siri.

Karam u kontinuitetu od cetrnaeste godine bez zastite i sta mi fali, zdrav sam, veoma snazan,zavidne kondicije.

Kur moj bi smeo neko da se trka samnom na 100m

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednjih mesec i po dana sam upoznao dve ženske osobe koje su me impresionirale kao ličnosti, pri čemu je sexualni momenat bio u skroz desetom planu. Ne bih menjao makar i najobičnije poznanstvo sa njima za hiljadu sexualnih odnosa sa nekim kurvama koje bi mi ti nabacio.

 

Tipicno razmisljanje nejebaca, kao, sve sto drugi jebu, to su kurve...pa dobro, treba se covek tesiti :D

Manje ti druze filozofiraj a vise radi...i ne brini, nacemo ti neku finu...samo se bojim da bi je smorio sa pricama, koji je bend hevi a koji nije, jedino da je neka klinka koja se lozi na to, taman da joj ti ispricas i objasnis poentu metal muzike :D

 

Ja se iskreno nadam da ce Princ naci sebi odgovarajucu devojku, pa da vidi kako zivot zna biti i lep :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naći odgovarajuću devojku ne znači naći sexualnu partnerku, nego srodnu dušu, pa makar i ne bilo sexa. Kao što već rekoh, u poslednje vreme stičem poznanstva tog tipa i nemojte da mi kvarite.

 

A i kad ste već toliki pametnjakovići, odgovorite na sledeće pitanje - kako to da sam ja počeo da iznosim "tipična raymišljanja nejebača", tek NAKON što sam počeo da jebem? Pre toga sam iz osnova drugačije razmišljao. Ali, ne verujem da to ovi što me napadaju mogu da shvate. Neko ko je u stanju da tvrdi da Albanci nisu bela rasa, ili da su Sloveni potekli sa Atlantide, definitivno ima problem i sa logikom i sa inteligencijom. Drugim rečima - retard je, tako da ne vredi objašnjavati bilo šta takvim osobama.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telesno zadovoljstvo u smislu 'Ej mala oces da ti pustim novi Grave Digger, pa cemo posle shau mau?'

'Necu, nisi me valjda zato pozvao kuci'

'E a samo da ti pustim trecu stvar, nisi cula bolji metal!'

'Ne slusam metal,ne volim te drekavce'

'Aj molim te sto mi kvaris vece,samo da ti cika Prince pokaze sta je tru hevimetal'

'TRAS! Riba sutne prince-a posred oba svedoka'

Ovaj njoj sljusku posred cela i...eto uspesnog telesnog kontakta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telesno zadovoljstvo u smislu 'Ej mala oces da ti pustim novi Grave Digger, pa cemo posle shau mau?'

'Necu, nisi me valjda zato pozvao kuci'

'E a samo da ti pustim trecu stvar, nisi cula bolji metal!'

'Ne slusam metal,ne volim te drekavce'

'Aj molim te sto mi kvaris vece,samo da ti cika Prince pokaze sta je tru hevimetal'

'TRAS! Riba sutne prince-a posred oba svedoka'

Ovaj njoj sljusku posred cela i...eto uspesnog telesnog kontakta.

 

:):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

princ znas sta mi je cudno u vezi tebe to sto pricas stvari koje su kontradiktorne jedna sa drugom ovamo pricas kako branis seksualne slobode i kako je normalno to da devojke budu promiskuitentne jer je to potreba a ovamo pricas o nekakvoj potrazi za srodnom dushom

Share this post


Link to post
Share on other sites

princ znas sta mi je cudno u vezi tebe to sto pricas stvari koje su kontradiktorne jedna sa drugom ovamo pricas kako branis seksualne slobode i kako je normalno to da devojke budu promiskuitentne jer je to potreba a ovamo pricas o nekakvoj potrazi za srodnom dushom

 

Nejebica pomuti mozak, pa ne znas sta pricas :)

U ljudskoj prirodi je da trazi srodnu dusu...kao i da ima seks, sasvim jasno, nema sta da se raspravlja...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da raspali Gorgoroth u pozadini kada privede,tu kvalitetan seks ne gine! A ako budes tolki baxuz da te spopadne hiv, jebiga spopao te ionako cemo svi umreti pre ili kasnije

 

Iskreno mislim da bi mi erekcija splasnula cim bi odvrnuo te black metal pedere :razz:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa ti si onda od onih sajber igraca, sto drndaju Quake dok riba chuchi i slasno ga cucla...to je izazov!

Moj drug Rade (pohadjali zajedno osnovnu) tako praktikuje sa jednom jebuljom,doduse igra Warcraft. Video igice su mozda i bolja prevencija od kurtona

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...