Jump to content

AIDS


gavrosaurus

Recommended Posts

evo:)

 

Feel the dirty needle penetrate your healthy flesh.

Transfusion of your fluids brings on deficient death.

Useless is your attempt to avoid the casual lay.

There goes your skin out from under your teeth,

Welcome to the world of Aids.

Injected sufferage.

 

Lay around, wait to die, can't take the pain, want to die.

Euthanasia, your final plea, don't want to live, don't want to be.

 

A victim of this damned life.

No fucking will to fight.

Just got to get out of,

Your violent plight.

 

Injected sufferage, injected, sufferage.

 

Hooked up to life's machines, looks of despair as the doctor gleams.

Cannot move, immobilized, see the life slip from their eyes.

Skin so white, pale and loose, try to fight, it's of little use.

To face death and it won't be fast.

To an agonizing end your body's cast.

 

Injected through the anal, arm, or blood.

Unprotected cells deteriorate, life is done.

Agonizing the way you lead the rest of your wretched life.

Sufferage bound in your own insane hell.

 

Don't want to die, should have stayed clean.

Now you're going to suffer until the end of your being.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači ti svaku prvo pitaš dal' je ikad bila u kstu, pa onda napadaš.. ili ne napadaš ako čuješ afirmativan odgovor ... koliko izlazaka u kst je eliminiše? ili je to kao tautologija, te i ne-te su ne-te...

 

jel imaš to tvoje drvo odlučivanja mislim može li se ikada stići do nekog naprednog nivoa ili ih sve čuvaš ekskluzivno samo za sebe?

 

 

bože bože puni ste predrasuda. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Маги је баш преминула од сиде.

Нешто се питам, да ли се инфицирала фиксањем( обзиром да је била наркоман) или промискуитетношћу.

 

Гледао документарац о ЕКВ-у малочас, што сам скинуо са нета ... па сам у недоумици.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Rusiju ne mozes da udjes ako ne radis test na HIV.

ko ti je to rekao, mrmot iz Milkine reklame?

 

 

sto se aids-a tice znam da je uglavnom suprotno od ocekivanog, ljudi koji non stop menjaju partnere uglavnom vise paze i koriste kondom dok su po meni najvece ovce oni koji misle da ako im je to zvanicna riba/tip i jos ako ima ljubavi tu sidi nema mesta :) one koji odbiju da urade test a zele da imaju sex s vama treba umlatiti (cula sam za gomilu riba u tom fazonu, argument im je "ti to meni ne verujes? :( " "ok, a kako ti mozes da budes sigurna da nemas aids?" "... a ti to meni ne verujes :( :( " :confused: )

nisam radila test jer nisam imala razloga da ista istripujem (ili sam koristila kondom ili je decko radio test izmedju mene i bivse ribe) niti cu ga raditi dok sam u ovoj istoj vezi posto traje vec godinama. A nimalo ohrabrujuce ne deluje zavod za transfuziju s svojim ispadima oko zaraze zdravih ljudi kojekakvim sranjima i sl. Cak otvoreno ne iskljucuju mogucnost da te zaraze jer pise da ako si primio transfuziju nekad (znaci krv za koju oni licno garantuju da je zdrava) ne smes da das krv dok ne prodje onaj period koliko treba da moze da se testira na hiv. Plus imaju shugave testove. U inostranstvu vec ima onih koji pokazuju nakon samo par dana od zaraze! Mislim da je nash od 2 meseca najmanje, a s obzirom da se u upitniku spominje stalno period od 6 meseci mozda je cak 6! Neka me neko ispravi ako nekim cudom imamo savremeniji. A ovo je vrhunac:

 

Да ли сте имали сексуалне односе током протеклих 6 месеци :

з) са особом koja je дуже живела у иностранству или чешће путује у иностранство? (?? :) sta kao tamo em svi idu samo radi sex-a em inostranstvo ima goru svest o zasiti od hiv-a?)

и) са особом која је имала аналне сексуалне односе? (I lol'd. okej kao matematicki gledano vece su sanse da se zarazi preko toga ali to je sasvim nebitno jer se i od obicnog odnosa lako dobija)

ј) са особом чије Вам дотадашње сексуално понашање није познато? ("ne, rekao mi je da sam mu prva a ja mu verujem jer me voli :wub: " :) svodi se na rekla kazala, opet nebitno)

к) да ли сте Ви имали аналне сексуалне односе током протеклих 6 месеци? ("jer ako jeste imam jedan razlog vise da mojoj staroj kazem da se nosi sto nikad nece")

 

logicnija pitanja bi bila "da li ste imali odnos sa vise od xy osoba u zadnjih godinu dana?" i "da li imate obicaj da grizete usne?"

 

evo opet:

Да ли сте у протеклих 6 месеци:

б) путовали или живели у иностранству?

 

u cemu je fora, jel se to dobija prelazenjem granice ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi s obzirom na predrasude o bosankama, mora jesi :)

da ne spominjemo aferu vezanu za to da osobe koje su priznale da su homoseksualci ne smeju da daju krv vise nikad :) bili su ih saterali uz zid neki aktivisti homo komune al neuspesno, otprilike rekli su "da, pa sta?" :D

suvise je tu pitanja koja nemaju uticaj jer ti mozes biti patoloski lazov, mozes biti u zabludi ili promisljeno neiskren pa ne bi smelo da bude relevantno.

 

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ti je to rekao, mrmot iz Milkine reklame?

jok. to ti trazhi ruska ambasada kad idesh da shljakash tamo. provereno.

 

glede KSTa, imam samo lepe uspomene vezane za njega.

al' u ovim godinama teshko da bi mogao da provodim vecheri u ochijukanju i skakakanju kao oparen na omiljenu stvar.

e da i bez kose ne vredi. ne umem se primam s kratkom kosom pa to tije :)

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

@matatrta: izvini riba je rekla da ne sme da se UDJE u rusiju bez testa. sto nije tacno. ako ides da ostajes duze tj kako kazes "da sljakas" to nikako nije isto. ja znam sigurno da mozes da udjes i bez ikakvog testa jer moja keva putuje tamo sto puta godisnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ti je to rekao, mrmot iz Milkine reklame?

 

 

sto se aids-a tice znam da je uglavnom suprotno od ocekivanog, ljudi koji non stop menjaju partnere uglavnom vise paze i koriste kondom dok su po meni najvece ovce oni koji misle da ako im je to zvanicna riba/tip i jos ako ima ljubavi tu sidi nema mesta :) one koji odbiju da urade test a zele da imaju sex s vama treba umlatiti (cula sam za gomilu riba u tom fazonu, argument im je "ti to meni ne verujes? :( " "ok, a kako ti mozes da budes sigurna da nemas aids?" "... a ti to meni ne verujes :( :( " :confused: )

nisam radila test jer nisam imala razloga da ista istripujem (ili sam koristila kondom ili je decko radio test izmedju mene i bivse ribe) niti cu ga raditi dok sam u ovoj istoj vezi posto traje vec godinama. A nimalo ohrabrujuce ne deluje zavod za transfuziju s svojim ispadima oko zaraze zdravih ljudi kojekakvim sranjima i sl. Cak otvoreno ne iskljucuju mogucnost da te zaraze jer pise da ako si primio transfuziju nekad (znaci krv za koju oni licno garantuju da je zdrava) ne smes da das krv dok ne prodje onaj period koliko treba da moze da se testira na hiv. Plus imaju shugave testove. U inostranstvu vec ima onih koji pokazuju nakon samo par dana od zaraze! Mislim da je nash od 2 meseca najmanje, a s obzirom da se u upitniku spominje stalno period od 6 meseci mozda je cak 6! Neka me neko ispravi ako nekim cudom imamo savremeniji. A ovo je vrhunac:

 

Да ли сте имали сексуалне односе током протеклих 6 месеци :

з) са особом koja je дуже живела у иностранству или чешће путује у иностранство? (?? :) sta kao tamo em svi idu samo radi sex-a em inostranstvo ima goru svest o zasiti od hiv-a?)

и) са особом која је имала аналне сексуалне односе? (I lol'd. okej kao matematicki gledano vece su sanse da se zarazi preko toga ali to je sasvim nebitno jer se i od obicnog odnosa lako dobija)

ј) са особом чије Вам дотадашње сексуално понашање није познато? ("ne, rekao mi je da sam mu prva a ja mu verujem jer me voli :wub: " :) svodi se na rekla kazala, opet nebitno)

к) да ли сте Ви имали аналне сексуалне односе током протеклих 6 месеци? ("jer ako jeste imam jedan razlog vise da mojoj staroj kazem da se nosi sto nikad nece")

 

logicnija pitanja bi bila "da li ste imali odnos sa vise od xy osoba u zadnjih godinu dana?" i "da li imate obicaj da grizete usne?"

 

evo opet:

Да ли сте у протеклих 6 месеци:

б) путовали или живели у иностранству?

 

u cemu je fora, jel se to dobija prelazenjem granice ili sta?

 

Boldovano: zato sto ne samo kod nas vec i vecini evropskih zemalja svako ko je primio transfuziju krvi, bio na dijalizi, imao transplantaciju moguce da je dobio Hepatitis B, C, HIV, zato sto tadasnji testovi su bili losi ili neadekvatni jer se malo znalo itd.

Zavisi koja zaraza je u pitanju... kod nas su testovi isti kao i u inostranstvu samo sto je PCR koji detektuje dnk ili rnk virusa mnogo skup i ako se radi treba dobra indikacija za njega i odmah ce ti reci da li si + ili -

 

Ova pitanja na kraju jesu logicna a evo i zasto...

6 meseci je period koji je dovoljan za serokonverziju odnosno stvaranja antitela na HIV, antitela na hepatitis i ukazuje da li se mozda radi o akutnom ili hronicnom itd

 

1) inostranstvo: zato sto svaki region ima svoj specificni soj virusa npr u mediteranskom su vece sanse da dobijes HBV i to najtezi oblik, ali u skandinavskim zemljma mala je verovatnoca.

2) analna i vaginalna sluznica imaju mnogo vecu povrsinu nego glans penisa, pa se preko njih najcesce i sire virus, najveci broj obolelih od hiv-a su homo, bi i zene (prostitutke) jer virus hiv-a ne mora da se dobije pri prvom sexu, ali ne znaci da se nece desiti.

3) logicno, ima tupih ljudi pa se mora detaljisati.

4) pogledati pod 2.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...