Jump to content

Crash Bandicoot


_powerslave_

Recommended Posts

Sigurno ste igrali ovaj kult od igrice! Dok sam pichio igrice na sonyju kao klinac, ovo mi je bila omiljena definitivno...ali nazalost igrao sam je samo na sony1, poshto sony2 nisam nabavio....Inache na sonyju1 izashlo je 5 delova, a za sony 2 isto chini mi se 5 delova...Preshao sam (ili obrnuo sam kako to mnogi vole da kazu) prva chetiri dela, dok peti nisam jbg bio mnogo zajeban, al eto juche ponovo ukljuchih sony posle toliko godina ne bih li ponovo pokushao medjutim teshko hahah...

 

Evo sad bash nabasah na oficijalni sajt

 

http://village.crashbandicoot.com/splash/

 

Bacajte komentare, ako ste pichili sony 1 ili 2 nemoguce da niste igrali bar jedan deo ovog kulta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sony playstation 1 serijal Bandicoot je bolji od ovog sa 2, moze da ima bolju grafiku, ali zato nema dusu, poslednje sto sam igrao na dvojici je bio Twinsanity a i on je bio prosek tezak...

Trkanja i one podigre ne smatram za nastavke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, na neki nachin mi je drago shto to chujem...jer jelte, onda nisam nishta propustio...a kolko sam lud, hteo sam da kupim sony 2 samo zbog Crasha, a i Spyra...

Shto se tiche Crasha na sony 1, pokushacu malo da iskomentarishem delove..

Crash 1: Je skroz dobar, mada nikad nisam bio preterano ljubitelj tog dela...vidi se da mu neshto fali...

Crash 2: E ovo je prava igra...znachi ovde vec pochinje da se pokazuje genijalnost ove igrice...

Crash 3: Najbolji deo! Samo cu to reci, ma genijalshtina...

Crash 4: To su one trke...uh kako sam samo to palijao sa drushtvom...ma sve delove smo palijali ko ludi, po ceo dan, dok nas ochi ne zabole od televizora hahah...

Crash 5: Kao shto rekoh, jedini deo koji nisam preshao, jer je jelte mnogo zajeban, a i nije mi bio preterano interesantan...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, pa ja obozavam ovu igru... Igrao sam je mozda pre 4-5 godina poslednji put. Sad cu da trazim, pa da je skinem! :D

Daj link kad vec trazis. ;)

 

imash emulator , pa igraj.

Nekako nije to TO. Ne volim emulatore, al' daj sta das - Crash je to.

Edited by bodomarko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crash sam igrao sve do 3-eg dolai, mada tolko i valja samim tim da je 3-i najbolji. Ovo sve ostalo je mlako dok su spin-off-ovi uzasni.

 

Inache emulatori za soni1 su fantastichni, nevidim zashto ih neko nebi koristio. Ljudi ja sam moj Sony 1 prodao 1998-e/1999 i po mom misljenju bila je to velika greshka. Inache preporucujem vam ePCX2 emulator, izguglajte lako cete naci a i nije velik. Chita sa diska igre i preko ISO formata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo dobra igrica, posebno deo sa trkama (to bese 4 koliko se secam). Nekad smo znali taj deo sa trkama igrati po 15-20 sati dnevno, posebno kada se okupi neka veca ekipa :-)

ehh... kakvi su to dani bili....

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...