Jump to content

Windows 7


ProgressiveR

Recommended Posts

Skini Hazar's 7 loader, radi 100%. Neki aktivatori koji su u opticaju imaju boljku da nece da rade na nekim plocama zbog limitacija samog chipseta, Hazar je to preboleo. Imas i OEM branding, ne prikazuje onaj skrnavi skrin/text dok butuje Linux,a, inace, napravio ga je klinja od 14 god!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дајте линк за неки сервер који није популаран, делим IP адресу са још много људи у дому.

Иначе, сви линкови на тој страни су мртви.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim što je DreamWeaver narezivao 34 minuta, ništa!

 

Lol pa kad si stavila na 4x...Reze diskove istom brzinom kao i Nero, ~6:30 minuta na 12x ako se ne varam...

 

EDIT: Cini mi se da je u CDBurneru po defaultu ukljucena verifikacija diska. To je proces posle rezanja u kojem on proveri da li je sve sa diskom u redu - a to ume da potraje dosta dugo. To na Neru nije u startu ukjuceno, moguce da je u tome bio tvoj problem.

Edited by Stefan34

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Windows 7 automatic updates. Uključiti ili isključiti? Pitam, jer je XP-ov problem bio upravo taj da su ga ti apdejtovi vremenom gušili.

 

Izvinite ako je pitanje već bilo postavljeno, stvarno me mrzi da listam. :redface:

 

P.S. Kopija je licencirana. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

Windows 7 automatic updates. Uključiti ili isključiti? Pitam, jer je XP-ov problem bio upravo taj da su ga ti apdejtovi vremenom gušili.

 

Izvinite ako je pitanje već bilo postavljeno, stvarno me mrzi da listam. :redface:

 

P.S. Kopija je licencirana. :cool:

 

nisu ga apdejti gusili, oni su bili ko kap vode u pustinji bre, full apdejtovan windows xp radi daleko bolje nego cisto sp3 li sp2

 

edit: ali bolje je rucno apdejtovati, otvoris ie ukucas microsof update i to je to

Edited by TužneUši

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uspeo sam da sredim oko zvucne,nije mi detektovao i mogao naci drivere za Audigy SE al uspeh da ga sredim,svidja mi se win i dobro radi.ali sjebah se za particionisanje harda i to trec put!umesto da imam particiju od 100gb sistemsku i drugu od 850,imam primarnu od 850 gb dok mi je onih 100gb isparilo.Moze li mi neko pojasniti kako to da resim jer me izludjuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...