Jump to content

Windows 7


ProgressiveR

Recommended Posts

Pa i nije nešto ultrakvalitetna, dobra je, ali ništa posebno bolja od integruši koje se sada ugrađuju u nove ploče. Evo ja sam baš danas prodao moju staru SB! Live.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije nešto ultrakvalitetna, dobra je, ali ništa posebno bolja od integruši koje se sada ugrađuju u nove ploče. Evo ja sam baš danas prodao moju staru SB! Live.

 

Uz kx ?

Brate ta zvucna ima godina kolko ja i ti, normalno da nije nista posebno bolja od danasnjih integrusa, ali je u to vreme bila kvalitet.

Edited by bezlichni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Ajd kad vec ima ova tema da pitam... Imam problem, ne mogu da promenim pozadinu na desktop-u (ne! nisam debil.)... Pretrazio sam na google sve moguce, ni jedna solucija mi ne pomaze. Desktop je solid black boja, i samo solid boje mogu da se menjaju. Menjao sam opcije oko toga, da se iskljuci solid color, nije htelo, pa sam vratio i opet iskljucio... Nista ne pomaze. Mislim da je do kopije, instalirao sam Ultimate edition a hteo sam nesto "lakse"... /facepalm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd kad vec ima ova tema da pitam... Imam problem, ne mogu da promenim pozadinu na desktop-u (ne! nisam debil.)... Pretrazio sam na google sve moguce, ni jedna solucija mi ne pomaze. Desktop je solid black boja, i samo solid boje mogu da se menjaju. Menjao sam opcije oko toga, da se iskljuci solid color, nije htelo, pa sam vratio i opet iskljucio... Nista ne pomaze. Mislim da je do kopije, instalirao sam Ultimate edition a hteo sam nesto "lakse"... /facepalm

 

Desni klik na desktop -> Personalize -> Desktop background

 

Ako ti to ne radi (a i u desnom donjem uglu imaš simpatičnu porukicu :mrgreen: ), aktivator ti je loš, krekuj to ljudski.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha... To je bilo prvo sto sam pokusao xD nemam dole da mi je verzija neaktivirana... Imam aktivator sa net-a, koji radi super sve. Jebem li ga sta moze da bude. Ja namestim na personalize -> desktop background sliku koju hocu, kliknem OK, i ono vrati na Black Solid...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Dakle,imam jedan problem duze vreme,ali sam uvek zaobilazio da ga resim,medjutim sada mi dokurcilo.Naime,rec je o standardnom problemu sa umrezavanjem masina sa 7 i XP,zapravo sa ulaskom XP masine u masinu sa 7.Teoretske sanse ne postoje.Probao sam dosta predloga koje sam nasao uz pomoc svemocnog google-a,ali kurac,nista ne uspeva.XP masine vide 7,vide joj particije,ali ne mogu ni jednoj pristupiti (odmah da skratim pricu,namesten je workgroup a ne homegroup,sve particije su shareovane i dozvoljen je svaki pristup,iskljuceni passwordi i pizdarije,proveravao sam i moguce probleme sa firewall-om).Ima neko predlog ili moguce resenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ok ja se mucim sa igranjem igrica preko W7.

 

Naime , kad krenem da igram npr Heroes of Newerth igra krene da mi secka .....ekran mi se zamrzne na 5 sekundi ( btw , HON je isto kao W3 Dota)

 

Da sklonim sumnju da nije ta igra u pitanju instalirao sam W3 i desava mi se potpuno isti problem. Ali , nisu u pitanju samo MMO igre nego i obicne....

 

Prince of persia Warrior Within , Fallout 3 , Fallout New Vegas.

 

Moram da napomenem da su mi WW i F3 radili savrseno do pre godinu dana kada nisam imao W7.....

 

Mozda i nije i OS u pitanju ali samo malo cackao po forumima i ispostavilo se da DirectX10 i DirectX11 pravi probleme sa freezovanjem igara.

 

 

Jel neko imao takvih problema ?

 

 

Btw :

 

4 gb ddr2

 

intel 2.4 ghz core 2 duo

 

GF 9600 GT 512 dd3

 

 

I josh jedna napomena : Formatirao sam C particiju iznova i iznova i instalirao svez W7 i sve najnovije drajvere i odmah u startu pravi probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem kakve veze ima sa tim koliko je star. Ako ti sve radi pod njim,why the hell not?

Eventualno,ako neces da brises sedmicu,instaliraj xp na drugoj particiji samo za igre,mislim da ti nece predstavljati problem,s

obzirom da sam ja imao W7,XP i Linux i teralo je bez problema.

Edited by The Jester
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igre meni ferceraju savrseno,nikada problem.Konkretno kod Fallout-a poskidaj apsolutno sve patcheve,ja sam 3.mogao igrati tek nakon patcha 1.5,uzasno je radila do tada.New vegas takodje,ali to je resio vec prvi patch.I nove drajvere stavi.

Ja sem gore navedenog problema nemam ni jedan jedini problem sa 7,savrseno radi,i ne pada mi napamet da se vracam na onu matoru kljusinu od XP-a.Takodjer,ako su ti 2-3 igre jedini problem,nemoj se vracati na XP,to je sigurno do igara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ne znam jesi li ti citao ceo moj tekst , rekao sam da sam Fallout 3 igrao kad je izasao i sad ga instalirao nedavno i pravi sranja.

 

Jebote , ne moze Warcraft 3 da mi secka kad imam dobru makinu.

 

Danas cu Instalirati XP pa ako bude pravilo problema znacu da je hardware u pitanju.

 

Btw , ocistio sam kuler , hladnjak , sve zivo , menjao termalnu pastu na GPU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prednosti Windows 7 :

1. Windows 7 ima bolji izgled od XP

2. Nema nerviranja oko drajvera i traženja po netu , automatski se instaliraju uz OS.

3. DirectX 11 (bolja grafika u igrama)

4. XP mode

5. Naprednije aplikacije (Memory Boost with USB stick, bolji Windows Firewall, Gadgets, automatic defragment)

...

 

Glavna razlika je u izgledu, ovo sve drugo su sitnice... Ja najviše volim Windows 98, to je Tr00 OS... :pivopije:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...