Jump to content

True Blood (2008-2014)


23/16

Recommended Posts

Ovo je sjajno! Nisam znao da ima samo jedna sezona :S

 

Ugl. uhvatio sam dva puta, u sitne sate po epizodu ovog, al sad si budem skinuo sve.

 

Ima ona goticharka u seriji, pomocnica/tajnica od vampirove cure, ako se ne varam :-) i nije debela! :)

 

EDIT: Jel se jos snima ovo?'

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja sam se opasno navukla na ovu seriju! Nisam mogla sebe da prepoznam kada sam sad u nedelju u cugu odgledala 4 epizode :lol: I taman kad sam odgledala prvu sezonu i mislila da sam se resila zavisnosti, cujem da vec ima 7 epizoda iz druge sezone!

 

Usput, ona uvodna pesma 'Bad things' je super ;)

 

Pretrazujem nesto imdb i naletim na ovaj novi horor sa Megan Fox, provalite poster. :huh:

 

2wlu1e9.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt1131734/

 

 

http://showclix.com/blog/wp-content/upload...lood_poster.jpg

 

Pa ovo tek treba da izadje u septembru? Znaci, film je maznuo poster od serije, interesantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Serija se super zakuvala i s'obzirom da su iskombinovali drugu i trecu knjigu mogu da predpostavim sta ce se desiti, ali je do jaja uradjen fazon sto se knjige i serija ne podudaraju u totalu, jer bih se inace smorila.

 

@Taniusha: kada sam provalila seriju u januaru recimo da dva dana iz kuce nisam izlazila koliko sam se navukla, a posle sam gledala prvu sezonu opet sa sestrom, pa je pocela i na HBO-u da se daje i tako... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serija se super zakuvala i s'obzirom da su iskombinovali drugu i trecu knjigu mogu da predpostavim sta ce se desiti, ali je do jaja uradjen fazon sto se knjige i serija ne podudaraju u totalu, jer bih se inace smorila.

Au, ja gledam ali nisam bas zadovoljan, ima par ok likova poput Jasona. Inace hoce li se pojaviti vukodlaci? To bi mi vec bilo zanimljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, ja gledam ali nisam bas zadovoljan, ima par ok likova poput Jasona. Inace hoce li se pojaviti vukodlaci? To bi mi vec bilo zanimljivo

 

Dobro ova sezona jeste malo slabija no predhodna, ali je ona istovremeno i uvod u ljubavnu pricu Erika i Sookie i zapocete su mnoge stvari koje ce se kasnije razmrsiti. A na kraju ove sezone ujedinice se vampiri na celu sa Erikom & co. da pobede Marijen koja ce napraviti sranje.

 

Ali u sledecoj sezoni bi trebalo da se pojave vukodlaci po knjizi Sookie ce se muvati sa jednim od njih i mislim da ce ti se taj deo dopasti jer po knjizi on imaju svoje copore i vodje i recimo jako interesantan izbor za vodju copora, a razmisljaju da izadju u javnost kao i vampiri, ali su oni u fazonu da prvo sacekaju da vide kako ce vampiri da prodju :)

Kazem ti C. Harris koja je pisala knjige je stvorila do jaja sulud svet, mesavina svih supernaturalnih bica u kombinaciji sa raznoraznim ljudima i svaka je komicna :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ova sezona jeste malo slabija no predhodna, ali je ona istovremeno i uvod u ljubavnu pricu Erika i Sookie i zapocete su mnoge stvari koje ce se kasnije razmrsiti. A na kraju ove sezone ujedinice se vampiri na celu sa Erikom & co. da pobede Marijen koja ce napraviti sranje.

 

Ali u sledecoj sezoni bi trebalo da se pojave vukodlaci po knjizi Sookie ce se muvati sa jednim od njih i mislim da ce ti se taj deo dopasti jer po knjizi on imaju svoje copore i vodje i recimo jako interesantan izbor za vodju copora, a razmisljaju da izadju u javnost kao i vampiri, ali su oni u fazonu da prvo sacekaju da vide kako ce vampiri da prodju :)

Kazem ti C. Harris koja je pisala knjige je stvorila do jaja sulud svet, mesavina svih supernaturalnih bica u kombinaciji sa raznoraznim ljudima i svaka je komicna :)

 

 

He-he super, a sad mi posalji na pp sta ce biti dalje, ja volim da znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam citao drugu i trecu knjigu ali sa Maryann su sve uprskali. Previse toga se vrti oko nje a vrlo je predvidiva. U pocetku je bila interesantna medjutim ponavlja se iz epizode u epizodu. Ona se pocne tresti u delirijumu i svima oci postanu crne. Uz sve to je i losa glumica ali je lijepa pa cemo joj oprostiti... Mnogo je bolja prva sezona ali eto sacekacu jos ove dvije epizode, mozda i izvuku nekako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeste gledali zadnju epizodu? Sto niko ne komentarise, kakvi su vam utisci?

Ja sam se malo razocarala, mozda sam previse ocekivala, ali bas mi je utisak mlak. Moglo je to mnogo bolje...

 

 

Koliko uopšte ima knjiga (da ne googlam sada)? Zanima me baš na koliko sezona će sve to raspodeliti...

 

Knjiga ima do sad 9, uskoro izlazi 10. (ako sam dobro razumela)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taniusha posto imam neku ideju kako ce se nastaviti mislim da je kraj fenomenalan, zato sto sledi tek jos veci i zanimljiviji zaplet sa vukodlacima, pri tome otkrice se zasto su kraljica i Bill u tako prisnim odnosima, kada on moze kao nizi clan na lestvici da dodje do nje kada mu se cefne... tako da se ja vec unapred radujem.

 

Ova sezona je u celini bila slabija, ali kada pogledam radnju u okviru knjiga koju oni prate u 90% dogadjaja, po mom misljenju posao su jako dobro odradili, jer ludnica tek sledi :)

 

Btw za fanove knjige, upravo citam 9. knjigu i mogu reci da je genijalna, zato sto se akcenat sada baca i na vile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu pa kako da docekam trecu sezonu? icon_wink.gif

Ja sam se nadala da ce bar u zadnjoj epizodi Erik vise da se pojavljuje, on mi se svidjaaaaaa, a ako Bila skroz negde maknu uopste necu da se bunim jer me bas u zadnje vreme nerviraicon_smile.gif

 

Je l ima negde kod nas da se kupe knjige? Ja to moram da pocnem da citam sto pre!

Imam audio knjige, ali vise volim da drzim knjigu u rukamaicon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj da zacinim... jeste li se pitali zasto se Bil ponasa tako neuobicajeno za vampira? :bigblue:

 

Taniusha imas sa neta da skines knjige, veruj mi brzo se cita, ja sam za jednu noc iscitala oko stotinak strana, a knjige su uglavnom 200-250 strana. znaci da ga otegenes pa ces ga procitati za nedelju dana ;)

 

Kod nas su bile prve dve knjige u Platou u knezu da se nadju, ali ja nisam uspela da ih nadjem jer se narucuju u malom broju i brzo odu... pokusala sam par puta, ali sam se smorila i navikla na citanje preko kompa, sto mi ne pada tesko, jer su knjige fangtastic ;)

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...