Jump to content

Najbolji pevači u progu


Лука

Recommended Posts

Ajde bre ljudi kakav LaBrie. :) :)

 

 

Russell Allen (slazem se sa Apeiron-om da odaje utisak starog rockera koji peva prog) :)

 

Jorn Lande (burn the sun je dovoljan da se nadje na listi, sve ostalo je dodatak)

 

Roy Khan (pitanje je koliko je kamelot prog, ali conception era definitivno jeste)

 

Daniel Gildenlow (nema sta da se kaze) :)

 

i voleo bih da pomenem (od ljudi koje niste vec pomenuli) i Nils-a (pagans mind). :)

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alder bre iz fates warning kazime :)

ray01.jpg

 

Na njega sam i mislio, nego prvi put kad sam otisao na metal arhive pre jedno 2-3 godine sam pogresno procitao (permutacija slova jebi ga, ne znam dal ima za to neki strucan naziv :D ) i do dan danas bio ubedjen da je Adler :)  Btw, peva covek pa rastura :rockdevil:

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel Gildenlow •

 

nisam verovao da ce iko da se slozhi samnom sto se ovoga tiche...

 

navikao sam da ljudi hejtuju POS... posto se secam pljuvanja i slabog razumevanja poslednjih radova pomenutog choveka...

 

gosn Daniel je jednostavno pobedio jer chovek kompotuje sve ono shto POS svira... i josh savrsheno peva... nije obichan drekavac kog su unajmili umishljeni gitaristi iz chijih gotara sevaju munje, koji sviraju sa 3 trzalice istovremeno i mashu machevima po bini!

 

Daniel Gildenlow i •

 

nema potrebe za daljom diskusijom...

 

METAL JE RAT! and shit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel Gildenlow •

 

nisam verovao da ce iko da se slozhi samnom sto se ovoga tiche...

 

navikao sam da ljudi hejtuju POS... posto se secam pljuvanja i slabog razumevanja poslednjih radova pomenutog choveka...

 

gosn Daniel je jednostavno pobedio jer chovek kompotuje sve ono shto POS svira... i josh savrsheno peva... nije obichan drekavac kog su unajmili umishljeni gitaristi iz chijih gotara sevaju munje, koji sviraju sa 3 trzalice istovremeno i mashu machevima po bini!

 

Daniel Gildenlow i •

 

nema potrebe za daljom diskusijom...

 

METAL JE RAT! and shit...

 

Ovako glupavo poredjenje nisam ocekivao od nekog ko slusa prog. I ti isti pevaci i gitaristi sto masu macevima su veoma talentovani muzicari koji sviraju samo drugu vrstu metala od gore pomenutog.

 

Ali da, Daniel jeste odlican pevac ali sto kaze Assignment jos daleko od ubica kao sto su Jorn i Sir Russell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Daniel, tu je u top 5, ali realno, Russel Allen i Jorn Lande su jos uvek tate za njega...

 

 

tobro... to je sad subjektiva... al oni su pevaci, a ovaj je muzicar... bem li ga....

 

o ukusima ne treba raspravljati... meni npr. ne odgovara ta boja glasa... a volim Ark... mada mi nije to to... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tobro... to je sad subjektiva... al oni su pevaci, a ovaj je muzicar... bem li ga....

 

Nebitno je li on muzicar ili samo pjevac. Tema je najbolji pjevaci u progu. Ako mislis na to da bi on bio bolji pjevac nego sto je,kad bi se samo tome posvetio,moguce da si u pravu. Mada i ovako je najbolji,tako da nema potrebe za tim :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj batica iz Seventh Wonder je daleko najbolji mladi pevac u progu, mislim da mu niko ne moze prismrdeti trenutno.

 

da dodam, da je meni vrlo podcenjen prog pevac Ted Leonard iz Enchant-a.

 

mislim da je objasnio sve na Juggling 9 albumu.

 

I kad je pevao americku himnu pre neke bejsbol utakmice, ima na youtube-u :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...