Jump to content

2009.06.17. *Beogradska arena, Beograd* Slipknot / Killswitch Engage / Hetera


The Wicker Man

Recommended Posts

Nikad nisam mislio da postoje čvrste distinkcije izmedju metal podpravaca, osim kad je u pitanju thrash. Ali i tu me je vreme demantovalo.

Nema čvrstih podela na podpravce, postoji muzika koja ti se svidja ili ne, a podpravci i pravci u metalu su tu samo iz maretinških razloga, i da ih kritičari lakše podele i objasne. Ja mogu da slušam Slipknot i KSE, to ne znači da manje volim Atrophy ili Testament, niti je moguće da mi oldskuleri dosade, kad su mi u krvi, jer je to muzika koju slušam dve trećine života već.

Postoje novi bendovi koji su dobri i ovo će biti dobar koncert na koji treba ići. Oni uopšte ne ugrožavaju ekspanziju novih oldskulera, npr. s nestrpljenjem čekam novi Decadence (Sweden) koji je po meni najjači novi thrash bend.

Edited by thrash forever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam In Flames danas, SlipKnoT ce jos malo sacekati. :wub:

Postoje li sanse da se ovo rasproda, tj treba li zuriti sa kupovinom karte? :uhoh:

 

Karte? :)

 

http://www.slipknot1.com/event/all/june_17_2009

 

 

Znaci, bice pokolj.. Slipknot i Kse

 

http://www.roadrunnerrecords.com/artists/KillswitchEngage/

Edited by Montenegrina

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostalo je jos 72 karte za parter? jel to informacija od ogranizatora, posto na parter arene staje, brat bratu, oko 3 000+ ljudi.

 

EDIT sad videh odakle info, ali to je malo cudno...mislim, tesko da neko moze da me ubedi da je ne znam koliko karata prodato i da ih nema jos mnogo za konkretno parter, iako bih voleo da se ova svirka rasproda.

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam ,mozda to samo govori za blagajnu Arene, mada ko zna:

 

Inache:

 

Kategorija Cena Raspoloživo

 

Tribine I kategorija 2,800 din. 197

 

Tribine II kategorija 2,300 din. 36

 

Parter 2,500 din. 72

 

Ako otprilike kazemo da su pustili 3000 karata za parter i da je ostalo samo 72 , tri meseca pre koncerta onda ovo fantastichno ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...