Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

crne kosulje su stvarno nesto najjace,jednom kada sam pricao pre neko leta posle nekog koncerta sa nekim clanovima italijanskog anarho hardcore benda rekao sam im iskreno da ono sto stvarno cenim u vezi italije jesu italijanski fashisti stari ali ne u politickom smislu vec zato sto nose crne kosulje.oni su se na to nasmejali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što će reći da si smršala i da ti je u stvari jako drago što si napravila ovaj post? ;)

можда се само отрезнила? pissed шопинг је веома популарна ствар.

 

београЦка деца имају обичај да раде још бољу ствар на матурским екскурзијама. pissed lifting, што је популарнија и интересантнија форма five-finger discounta. краду се ствари по два броја веће па се онда по собама организује фешн-вик, пробање и размена добара, ко је шта ''купио''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

можда се само отрезнила? pissed шопинг је веома популарна ствар.

 

београЦка деца имају обичај да раде још бољу ствар на матурским екскурзијама. pissed lifting, што је популарнија и интересантнија форма five-finger discounta. краду се ствари по два броја веће па се онда по собама организује фешн-вик, пробање и размена добара, ко је шта ''купио''.

 

 

:lol: ja nesto nisam upoznata sa tom tradicijom... :)

dobra fora... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate Fred Perry zenske kosuljice u Mods 69. ;)

 

 

Poslednji put kada sam gledala na sajtu u ponudi su bile samo one majice iz kolekcije Otadzbina...I one su uglavnom bezveze...Cudi me da nemaju zenske Fred Perry majice... A da moram da dodam da su jako ljubazni tamo...Otprilike onaj lik oce da ti razbije glavu sto si ga prekinuo u igranju Warcrafta ili cega vec...

Edited by BraniSlava-Nazi sponzorusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je odeca u pitanju ja volim da navucem carapu na spolovilo i tako setam po kraju ili da samo ogrnem kecelju da mi se vidi gooza pozadi, ali zato napred ume da bude havarije, ako vidim dobru cicu proradi hidraulika i podigne shator :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u dugim haljinama/suknjama izgledam kao da sam visoka 1, 90m. :lol:

 

taj rad, zato mi i jesu kul

 

Lepe su, ali ova desno je skroz providna... to i nije baš zgodno za nositi.

 

Dobro, govorim o dugim blesavo-šarenim haljinama, ne konkretno o ovoj - ja to ne bi smela da obučem nikad :blush::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je odeca u pitanju ja volim da navucem carapu na spolovilo i tako setam po kraju ili da samo ogrnem kecelju da mi se vidi gooza pozadi, ali zato napred ume da bude havarije, ako vidim dobru cicu proradi hidraulika i podigne shator :(

A i velika nuzda je laksa. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što će reći da si smršala i da ti je u stvari jako drago što si napravila ovaj post? ;)

 

Busted. :redface::mhihi:

 

Jaoj, i meni se sviđaju te haljine, ali ne u tim bojama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...