Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Neko je rekao da Avangardija nije za metalce... bogami kad je bio shopping night bilo je kvalitetnih cisto crnih majica muskih s kratkim rukavom za 700 din... jeste da ima kod kineza za 200 al nije takav kvalitet :da: plus crni kacketi i kaubojski sesiri :) nije nego!

Jel mi se cini ili jos niko nije rekao gde sve ima zenskih klot majica bez rukava? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

u avangardiji je sve kinesko... tj sve se proizvodi u kini i okolnim drzavama. i izuzetno su im nekvalitetne stvari, sve sto sam ikada kod njih kupila mi se rasparalo/izgleda kao iznoseno posle 2-3 pranja... a nije da sam bas platila 200din. jedini mi je ceo ostao neki duks koji sam prosle god platila 2000din, al zato sto ga slabo nosim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avangardija ima finih stvarčica... Kupila sam Jump cipele još zimus i to vrlo povoljno :da: Ali realno, mislim da samo mnogo bolje izgledaju na prvi pogled nešto što realno jesu. Mada, sestra je kupovala neke stvarčice tamo, tipa taj ljubičasti karo kaput koji je preeeedivan... Ne znam kako svi nađu nešto zanimljivo... Moguće da ne znam da tražim :) A moguće da je to... Da imaš 1.000 eur, znao bi, a kada imaš 100eur, druga priča :)

 

Elem, ne znam gdje možeš naći crne i bijele. Ja kupujem u Indian Shopu Ornament u Eurocentru već 2 godine. Tamo ima predivnih stvari (ko je u tom fazonu)... I recimo kupujem majice kakve si navela, dakle bez ikakvog printa, jak i kvalitetan pamuk, jednobojne (široka paleta zemljanih boja), ne baš tipična bez rukava, ali u tom fazonu i bude oko 700-800 din. Što više takvih majica imam više nakita mogu da stavim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm i dalje preskupo :D Cujem da je u Sremskoj 3 za 600 :lol: bukvalno hocu da ih kupim 20, da menjam ko gace kad upece 45 stepeni znaci 3x dnevno :) mogu i da ih bacim kad prodje ovo leto, samo da ne budu toliko nekvalitetne da se provide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što više takvih majica imam više nakita mogu da stavim :)

 

 

i uski jeans i sexy sandalice - najbolja riba u kraju... :wub::) :)

ja praktikujem jednobojne majce, al obicno su sa nekim natpisom ili sarom. takve skroz obicne, jednobojne ima u newyorker-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nosim ovo tačno bih se bacio sa nekog mosta. Užas, prejadno mi je kada vidim ljude u ovakvom outfitu.

:da:

 

Podržavam. Nema ništa gore od trešerskog autfita. xD

Има. Fake Air Max :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...