Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

 

Kod nas je veliki deo garderobe jebeno mnogo precenjen i preskup, samo pare da uzmu na ime brenda. Mada, cene markirane odece su potpuno iste kao i u Ceskoj i Slovackoj, malo su skuplje nego u Madjarskoj, dok su neke stvari dosta skuplje nego u Italiji npr... Tako da, ono, nije samo kod nas tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A di to ima??????????

 

Imas u Balkanskoj ulici u BG-u dve radnje cini mi se, gde prodaju i prave kape i sheshire. Moj drugar je pre par godina trazio takav polucilindar ako se ne varam, rade po meri i kostalo je tad nekih 50 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Fala, sestro, fala! :pivopije:

 

 

edit, brate, oduševljena sam! PIše na sajtu da imaju u outletima na Vilinim Vodama, taman nisam tamo bila davno, da vidim da li ima nešto... :wub: kakve stvari!!!

 

edit edit, :svraka:

 

E, ne mogu da nadjem temu o heklanju i šivenju, a sećam se da je bila nekad.

 

Hoću da podelim ovo sa vama Uradi Sam forum, overite teme o nakitu!!!

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi sada na pamet pade da vas pitam malo vise o tim outlet shopovima po Beogradu. Znam da je ranije kod pancevackog mosta bila neka prodavnica sa robom iz Nemacke, gde se moglo naci puno stvari npr. sto su prodavali preko Nekermana i slicnih lanaca, a u gomili kojekakvih bezveznih moglo se uvek naci i nesto da valja: npr. kozne jakne, kozne pantalone, ponekad i korseti itd...Radi li i dalje to? Nisam odavno dolazila u Bg pa mi slobodno posaljite neke preporuke? Takodje, ovde u Novom Sadu u radnji Kappa savetovali su mi neku njihovu outlet robnu kucu na NBG gde kazu da ima sjajnih stvari? Da li je neko proverio?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...