Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Pod zimske mislis debele i/ili postavljene? Da ti ne trebaju braon rekla bih Mile Dragic posto ima odlicne crne sa removable postavom, ne vriste military ako ti je ostatak odece 'normalan' :D

Inter Sport (makar onaj u Merkatoru) ume da ima dobar izbor zimske odece ali nisam sigurna da vec ima punu ponudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pod "zimske" mislim da nisu tanke kao papir :bigblue:

 

resio sam problem na savremen nacin: http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=15318&vid=1&pid=673850&scid=673850002

 

Ceo dan sam bazao po gradu, kupio 2 para necega sto mi realno ne treba i setio se kako sam u Kanadi gotivio Old Navy... 3 klika(+ pomoc prijatelja) i gotovo!

 

btw hvala za predloge!

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dobra tema. :bigblue:

 

Ja najvise nosim, tudju garderobu. :mhihi:

Posebno musku tudju garderobu. :haha:

Prosto, za mene ne postoji nista sladje, nego kad furam majicu nekog ortaka. :lol:

 

A kada kupujem nesto... To je uglavnom nesto sto mi se mnogo sivdi, a pritom je veoma jeftino. ^..^ I ondaK to nosim godinama. :D

 

I, da... Gde mogu naci kozne pantalone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dodam za Gajic odecu - imam jedne helanke, obichne crne mat, kupljene sredinom 2006. Sad su se malo ofucale pa ih nosim po kuci, ali ja sam njih toliko slatko iznosala u svim mogucim kombinacijama i prilikama da vi nemate pojma! Nimalo se ne istezu i sad jedva da su izbledele, posle svakog pranja su kao nove. Udobne do dzadza. Tad placene 1500din.

Eto lepo me podsetiste da se malo ponovim kod njih. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Kada mi zameraju sto se ne oblacim kao metalka, kazem im : Muzika se slusa, muzika se ne gleda.   :)

 

Ne volim drecave boje, osecam se odvratno u njima, zato i nosim tamnije, a ipak obozavam drecavo crvenu   :haha:

 

Najvise volim da kupujem u New Yorkeru, uvek nadjem nesto lepo, a ni cene nisu tako velike

Edited by Vitorias123
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драги дневниче,

 

 Kada mi zameraju sto se ne oblacim kao metalka, kazem im : Muzika se slusa, muzika se ne gleda.   :)

 

Ne volim drecave boje, osecam se odvratno u njima, zato i nosim tamnije, a ipak obozavam drecavo crvenu   :haha:

 

Najvise volim da kupujem u New Yorkeru, uvek nadjem nesto lepo, a ni cene nisu tako velike

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Kada mi zameraju sto se ne oblacim kao metalka, kazem im : Muzika se slusa, muzika se ne gleda.   :)

 

 

Eh, tu si u potpunosti u pravu. Lepo je kada se neko ko je metalac i oblaci tako jer mu se taj stil zaista svidja, ali vecina se tako oblaci samo da bi se dokazalo.

Ja se npr., najcesce oblacim kao fasista ( premda mi nije cilj da tako izgledam xD )! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Kada mi zameraju sto se ne oblacim kao metalka, kazem im : Muzika se slusa, muzika se ne gleda.   :)

 

Ne volim drecave boje, osecam se odvratno u njima, zato i nosim tamnije, a ipak obozavam drecavo crvenu   :haha:

 

Najvise volim da kupujem u New Yorkeru, uvek nadjem nesto lepo, a ni cene nisu tako velike

 

 

Znaci emo.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, tu si u potpunosti u pravu. Lepo je kada se neko ko je metalac i oblaci tako jer mu se taj stil zaista svidja, ali vecina se tako oblaci samo da bi se dokazalo.

Ja se npr., najcesce oblacim kao fasista ( premda mi nije cilj da tako izgledam xD )! :haha:

Дај неки слику, живота ти, немаш појма колико ме занима стил облачења фашиста.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...