Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Slazem se sa ovim clanom gore,nego ova manekena za korsete je walking dead jbt

 

DS0006S.jpg

 

Ovo je vama milfaća????

Pa dobro, možda i jeste kad svi imate 15-16 godina.

 

ovo je milf majmuni:

 

milf-i-love-money-4.jpg

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Oni kraci. :haha: Ceo dan danas trazim po gradu nesto iole jeftinije. Najjeftinije na sta sam naleteo je 9.900. Ostaje mi opcija sivenja po narudzbini, samo treba naci materijal.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusaj u ulici kralja petra, ima jedna radnja u kojoj prodaju kapute! ne znam tacno gde, ali je u krugu oko kneza.. tamo su me uputili prosle godine, i imaju ok izbor ali sam ipak kupio dugacak u nikolasu. ako se setim imena radnje poslacu ti.

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam cak i u Brankodex-u, snizenje 50%. Kaput sa 22.500 spusten na 11k. Kapiram da je to ok, ali nemam ni tih 11. :haha: Jos jedan problem je to sto koji god sam probao rukavi su mi kratki, a xxl velicina. Ajd ako se setis javi pa cu proveriti i tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni kraci. :haha: Ceo dan danas trazim po gradu nesto iole jeftinije. Najjeftinije na sta sam naleteo je 9.900. Ostaje mi opcija sivenja po narudzbini, samo treba naci materijal.

 

cenim da je to najbolja opcija.

ja sam sasila do sada dva kaputa, jedan od vestackog krzna, military style (strukirani dugi kaput, sa naglasenom kragnom) i jedan custom style, dug do gleznjeva, od stofa.

na stranu cene, jako je malo ljudi koji se idealno uklapaju u konfekcijske brojeve, pa se desava da su rukavi kratki a sve drugo odgovara, ili da je struk na pogresnom mestu itd.

prijateljski savet je da potrazis materijal u radnjama koje prodaju metrazu na kilogram, ponekad treba vremena da nadjes nesto dobro, ali se isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao krupan sam pa mi je sve u ramenima usko i rukavi su mi kratki. Imas ideju gde bi mogao da nadjem nesto kvalitetnije od materijala? Ovde u kraju ima neki "Italian Center", metraza na kilo ali sumnjam da ima nesto pametno. Nasao sam ko ce to da mi odradi, materijal je problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao krupan sam pa mi je sve u ramenima usko i rukavi su mi kratki. Imas ideju gde bi mogao da nadjem nesto kvalitetnije od materijala? Ovde u kraju ima neki "Italian Center", metraza na kilo ali sumnjam da ima nesto pametno. Nasao sam ko ce to da mi odradi, materijal je problem.

 

ako mi kazes ko je taj krojac, potrudicu se da saznam gde mogu da se nabave dobri materijali.

mada, nemoj da otpisujes taj italian center. ja sam u slicnoj radnji nabavila materijal koji se koristi za sivenje hugo boss garderobe (tako da je moj custom made kaput zapravo bredniran :haha: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran ko je tacno, u pitanju je drugaricina tetka - penzionisani krojac koze u Moni, dakle profesionalac. Sad sije cisto za svoju dusu. Stvarno mi treba pomoc oko materijala jer ne bih da uzimam neki skart, cenio bih bilo kakvu pomoc. Guglao sam nesto, nasao par radnji pa cu sutra da proveravam telefonom. Damjanotex mi izgleda najsigurnije. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Muski kaputi 120e pa na gore. Odakle. :ph34r:

 

Sto se tice toga ovde u Paracinu se cene krecu od 60 evra pa na vise (Oni kraci i to marke tipa Martini Vesto, Legend itd). U Martini Vestu nasao sam jedan preterano dobar duzi (malo iznad kolena) sa kapuljacom, naramenice, i jos nekih kurotvorina za 10.500,- din, mada mi je cak i to skupo -.- . Taman skupim lovu i onda spickam na koncerte i sta ti ja znam... Sucks. Mozda sledece zime :)

 

EDIT: Btw, jel se stvarno isplati da se kupi materijal i da se sasije kaput po meri (imam kod koga da sasijem) i da se tweakuje xD?

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...