Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

army shop

alpha industries muske? uske kombat pantalone,. zelene sa nekom narandzastom straftom... Odlicne! 4000

bolje za klasu od zenskih u urban shopu a super stoje :wub:

majice%20a%20021.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko gde u BG mogu da naganjam onaj desert kacket ili kako se to vec zove, sa krpicom pozadi ko za Legiju stranaca :wub: ?

007496008.jpg

 

E, videh juche u Intersportu takav. Krem boja.

Videla sam i cenu ali sam zaboravila... Mada mi se sve chini da je 2000+

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

ot: el zna neko dje ima da se kupe nekakve farke ili pantalone da nemaju cirkone/izbledele ili pocepane delove? i da ne kostaju standardnih 4-5 soma kao u zari xD znaci ono, uske i antizvoncare, normalne dubine haha

 

To sam ja 6 meseci bespomoćno tražio po BG-u, dok nisam ustanovio da nemam kud i da moram da kupim klasične Leviske za 70€ ako hoću normalne i kvalitetne farmerke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaš mašte.

 

ni duvanje lepka ne bi moglo da mi pospesi mastu kada vidim ono cudo prirode...7 od 10 slepih bi je odbilo...

pun kurac pedofila i nekrofila na ovom forumu.

 

ot: el zna neko dje ima da se kupe nekakve farke ili pantalone da nemaju cirkone/izbledele ili pocepane delove? i da ne kostaju standardnih 4-5 soma kao u zari xD znaci ono, uske i antizvoncare, normalne dubine haha

 

 

To sam ja 6 meseci bespomoćno tražio po BG-u, dok nisam ustanovio da nemam kud i da moram da kupim klasične Leviske za 70€ ako hoću normalne i kvalitetne farmerke.

izgleda da je tako svuda...u novom sadu nemos naci nista sto je nalik negej farmericama...dobijes blede,neke sto ti naglase da su plitke(sta god im to znacilo),uske k'o helanke...najgore od svega je sto im naglasis da zelis obicne...mogu da zamislim kakve su one neobicne...jedino sto mi preostaje su novopazarci...tu je sve obicno,samo sto i tu ima mana...u struku su za sumo rvaca,a nogavice su za trola...ili su dobre u struku,a nogavice moras skratiti za po metra...ne znam kakvi su ti ljudi u novom pazaru,al modele moraju da menjaju...

 

inace sam uzeo dobru pilotsku koznu jasu...prava stvar...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravu ste za ribu uf...k'o da su je dovukli sa nekog coska...Sva sreca leti se moze resiti problem nemanja farmerki helankama...a zimi??Vredi pokusati nevuci tri - cetiri para mozda bude ok  :mhihi:

 

Problem sa korsetom moze se lako resiti,odes kod krojaca lepo opises sat hoces...ja tako radim i skroz je dobro...

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

мрзим тесне фарке на мушкарцима. било лети, било зими. мајице могу али испод џемпера. а кад се џемпер скине...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...